ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI JU DUKET FORUMI???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SI JU DUKET FORUMI???   30th January 2009, 7:17 pm

ME PELQEN SHPRESOJ TE GJEJM TE GJITH PAK KOHE TA AKTIVIZOJM SA ME SHUM... akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   31st January 2009, 2:15 am

Nuk dua ta mburr po un ktu argetohem dhe shkruj ca m do qefi .. po ashtu ktu jemi mbledhur vetem per gallat ...asnjeri se ka serjozisht ... albania

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   10th February 2009, 10:57 am

albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   13th March 2009, 6:45 am

me gjeni nje pamje te mir per forumin plz .. spo gjem nje te bukur qaj

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   6th April 2009, 5:15 am

SI MENDONI PER FIGUREN E RE TE FORUMIT ?

Mendoni se esht shum e erret ? nqf se po ta nderrojm .
nqfs se un nuk jam online mund ta nderroj tigri ose duti qe din ta perdorin panelin , dhe vendoseni si e doni
. kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   12th April 2009, 6:26 am

UN KAM QEF ATE ME FLAMUR SHQIPTAR

JEPNI DHE JU MENDIMIN TUAJ

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   24th August 2009, 7:43 am

un kam qef ate me flamur indjan . jepnni dhe ju mendimin tuaj :P qesh me te madhe kiss miss u

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   25th August 2009, 4:11 pm

forumi shum i bukur eshte bravo atij asajt qe ka punu dhe ka derdh djers...i lumt dora vogel... qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI JU DUKET FORUMI???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI JU DUKET FORUMI???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Stafi i forumit :: Sygjerime & Kritika-
Kërce tek: