ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar Shen Valentinin...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Gezuar Shen Valentinin...   11th February 2009, 1:52 am

Gezuar Shen Valentinin...


Uroj te gjitheve te Dashuruarve Gezuar festen e Shen Valentinit...

Edituar për herë të fundit nga xhentil3 në 13th February 2009, 12:29 am, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   11th February 2009, 7:47 am

gezuar edhe ty xhentil te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 2:35 am

Gezuar dhe n' dase u arthca ishalla gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 7:51 am

Gezuar dhe te befsha nuse ty siper sa me shpejt se na lujte menc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:16 am

gezuar gjith te dashuruarve,,,,dhe ato qe ndjejn te dashururar gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:18 am

Rrofsh falemnerit,ne dasem jarebiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:19 am

Ishalla keni shum Dashuri se kemi nevoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:21 am

Qeneflja_Tironce shkruajti:
Rrofsh falemnerit,ne dasem jarebiiii


prit mi,,,akoma sfestoj shenin une,,,,na coi te dasma kjo qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:22 am

Festoje mi,pse nuk e festoooo

Xhentil gzuar,pse s'me uro mirseardhjen ti mre meniemodh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:25 am

skam kushte qesh me te madhe qesh me te madhe

o xhentil mos bej si i keq,,,se sje i tille ngacmoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:28 am

Ca kushtesh moj? Ne USA je? hajt ne party te shtunen se do ket singla plot :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:31 am

a te vi dhe unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:34 am

Te urdherosh,,, limona shif sa xhentil eshte xhentili miiiii e ti thu nuk jane kushtet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:35 am

une jam gati,kam dashuri te madhe....ku do icik? lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:37 am

Kush do dashni apo lipirse?

Me specifik tu bofsha ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:38 am

sonte ka nga te gjitha dmth me date 14....ti psh cf do?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 8:40 am

Une du noj kocollat me zemer me m'bo qefim me demek lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 9:06 am

patjeter sidomos kur je i vjeter...na puf zemren"cokollaten shijoje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   12th February 2009, 9:10 am

Qeneflja_Tironce shkruajti:
Ca kushtesh moj? Ne USA je? hajt ne party te shtunen se do ket singla plot :)


nuk iki ne party te shtunen,se do jen cifte,,,cte kerkoj une aty???
dhe ti ne usa je?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   13th February 2009, 12:30 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   13th February 2009, 6:59 am

xhentilo mos me thuj qe re brenda ????? qesh me te madhe kujdes o cun se do bish me kok gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   13th February 2009, 4:45 pm

Qeneflja_Tironce shkruajti:
Gezuar dhe te befsha nuse ty siper sa me shpejt se na lujte menc

ca nuse thu ti mi, ajo e ka cu kalamonin ushtar, po nuk ndihet ajo qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   14th February 2009, 8:16 am

:?: nuk esht mir kjo ... qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   14th February 2009, 9:38 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe shi si ben sikur sdi gje :P qesh me te madhe kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   15th February 2009, 10:52 pm

gezuar shen valentinin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar Shen Valentinin...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar Shen Valentinin...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: