ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Qeneflja_Tironce

Qeneflja_Tironce

Female Numri i postimeve : 39
Age : 31
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 7:39 am

Mirmroma e mire se erdha,kasata qe po hani ju njelt ne fyt nji per nji jo per gjo po se nuk me keni ftu perqesh

Nejse kjo me teper ishte per shushken(te bofsha nuse) dhe per Tigrin(nje kanoce me grenxa perreth per ty)


Ajo qe te shan te do apo jooo,ndaj dhe une e nisa me sharje kalamaja

Kush jam uneee? Hmmmmm nga e folmja si prej bregut Lumit,shumica juj me njofen besoj

Besoj se u lodhet tu lexu,ju pershendes te gjithve Kanadezen,Unknown,Xhentilin,Hajdutin (njish o ky) dhe te gjithe ju te tjeret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:14 am

pershendetje e mire se erdhe te kam shum xhan ,,,,dhe ne ven te cokollatave per mireseardhje ju japim nga nje kshu dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

Qeneflja_Tironce

Female Numri i postimeve : 39
Age : 31
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:17 am

Limona mire se te gjeta,ti s'me kujtohesh njifemi gje?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:20 am

se di ,,,une ste njof me kte nickname!,,,,une jam dhe te akullorja me kte nickname
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

Qeneflja_Tironce

Female Numri i postimeve : 39
Age : 31
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:20 am

S'te njof megjithate flm se me urove mirseardhjen e para
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:23 am

u welcome,,,,uroj tja kalosh mire ktu te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:29 am

prsh Qefiqja e Tirones Re...mire se erdhe ne forumin kasata...


prsh lanes tende te Dashur qe qenka thar...lol...


mire se erdhe Qeflie puci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

Qeneflja_Tironce

Female Numri i postimeve : 39
Age : 31
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:32 am

U kujtove ti ri?

He pra se s'po me vinte gjumi,, je ne xhentil jo per gjo

Efka*isto ta paca borxh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 8:34 am

po futu ne chat dhe bertit aty te marim vesht...qeplie...ftu ftu mos tmar nsysh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   12th February 2009, 4:53 pm

mir se ke ardhur bofsh qef ketu opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   13th February 2009, 6:54 am

uaaaaaaaaaa e paske pru koken ti mi "fukse" .. ngacmoj
skam pas koh te marr ne tel se shum e zen me shkollen plus I don't hav unlimitade tex messg. me chargin mu kta shpifsat ... ups
nejse mirse erdhe dhe "t bofsha nuse ishalla " opala

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   13th February 2009, 4:42 pm

mos je gjo ajo qeneflija qe flisnim dikur ne mi?
uaaaaaaaa :dajak:po ku ke qene mi?
thash se humeeeeeeee

me paska bo dhe kanadeze pale opa

nje kiss kiss per tyyyy
kalofsh sa me bukur ktuuuu kiss te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   15th February 2009, 5:17 pm

ueee me ka ardhur irenka ketuuuu e di sa coshkollata kam per ty nje maune prot hahaahah te puffff fort dhe ishalla humb prap ti ene bo testamentin pasanaj te pufff fort lali ime dhe befsh qef ketu opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   15th February 2009, 10:04 pm

e pse e puff kaq shum ti mo apo te ler ndonje gje ne tesament ... o qeflie o yllo mu ca do me lesh ,mi ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Hajduti_i_Zemrave

Hajduti_i_Zemrave

Male Numri i postimeve : 532
Age : 32
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   15th February 2009, 10:49 pm

mir se erdhe qefleshe kshu qeflie :D .. vallai qafsha per zotin une sjom tu te majt men mo :D po rrofsh qe me the cun njesh :D mbone qefin :D
mir se na erdhe ne bofsh sa me shume qejf ketu :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   16th February 2009, 12:54 am

O TIGER MEQE PASKE 1 MAUNE ME CEKULLATA TI BJERI MER TI SHESIM TE BOJM NOI LEK:P CI SHPERNDA SE GJYNOH:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   16th February 2009, 1:17 am

hahaahhaah do me i rane qylit ti eeee o be 500 le4k copa mer hahahaah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   16th February 2009, 1:23 am

vetem 500 lek mer po ca tersi mer nuk me ec fare mu thash te bosha noi dore pare:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   16th February 2009, 11:27 am

do me bo pare ti mos ve mop skedina futi ne banke hahahahahahaahahah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   16th February 2009, 5:51 pm

ja vura milanit pra qe te jepja birra me qef:p

ti thuj i vehn milanit ajo ka harru te marri fryme:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   17th February 2009, 7:01 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qysh na humbi milani mo? pupupup
hajt se do fitoj rradhes tjeter lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   18th February 2009, 12:55 am

mos fitofte kurr mo nuk fitoj me interin te me nerote mu:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   18th February 2009, 8:17 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
po duhet cik per nazar qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

Hajduti_i_Zemrave

Male Numri i postimeve : 532
Age : 32
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   19th February 2009, 1:56 pm

cboni me cboni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
Qeneflja_Tironce

Qeneflja_Tironce

Female Numri i postimeve : 39
Age : 31
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   20th February 2009, 3:31 am

Qyqaaaaaaaaaaaaaaaa ca u boka ktu ri? U liru eee?
Ah ju shplaft panuklla.....kasata dojsha me thon....


Po ca mi paskeni bo kshtu PRENZANTIMIT? Ma keni mathakru fare tu fol per Milanin? ca ju duket ktu sikur jeni ke GLOBAST-i eeeee?

Turp t'keniiiiiiii opa

Sandri do vesh noj cik rregull ti tu bofsha apo si e ke hallin? AMANET GJIZENNNNNN
Hajduto nuk me njef ti po t'njof une s'ka gjo lol opala
Shushka ime te puc nga larg se ty te chargin me sms kurse kur te morin ne tel te harxhojn minutat lol do te mor per dite djele u pa puna
Mithterioze e mi une jam une qe te hongshim dasmen dhe ty qe ma ke mush e-mailin gjith FORWARDS te mort e mira koke e kom.

Nejse se u lodha tashiiiii,hajt pacim lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hani kasata pa mu? ju zont fytiiiinnnn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: