ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa vjec ishit kur ....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Sa vjec ishit kur ....   13th May 2009, 3:08 am

Do beni nje pytje duke e fillu me :Sa vjec ishe kur ?


Sa vjec ishe kur e bane cicin ke breket qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   14th May 2009, 9:31 am

nuk e mbaj mend ndoshta nuk e kam bere asnjehere...kam shku direkt ne wc... obobosa vjec ishit kur u futet ne fillore?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   14th May 2009, 10:45 pm

7
sa vjec ishe kur fillove te luje ke pallati me fmit e tjer ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   21st May 2009, 8:11 pm

3
sa vj ishe kur ke marre 4 per here te pare?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   9th June 2009, 4:03 am

9-10


sa vjec ishe kur dhe puthjen e pare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   24th August 2009, 7:30 am

sa i keq qe esht mezi po priste te bente pytje me spec dhe domate...
fasule esht pjes e imja private se them ktu .
sa vjec ishe kur ta futi mami me shpull
? opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   25th August 2009, 4:09 pm

pse vetem nje shpull,sa shkopa ka thy koka ime gamori


sa vjec ishe kur mbarove dje? ngacmoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   30th August 2009, 8:07 am

ca eshte kjo pyetje me kshu ngacmoj ??? qesh me te madhe


sa vjec ishe kur ke dal per her te par ne pub?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   7th September 2009, 2:33 am

15-16

sa vjece ishe kur le oren e mesimit per here te pare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa vjec ishit kur ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa vjec ishit kur ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Lojra * Argetim-
Kërce tek: