ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TEST- Cfare pelqejne meshkujt tek ti?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: TEST- Cfare pelqejne meshkujt tek ti?   13th May 2009, 3:19 am

Dekoldene, buzeqeshjen kembet...sigurisht, ka detaje qe meshkujt i vene re menjehere te secila prej nesh. Por duke u njohur me mire zbulojne dicka qe na ben unike ne syyte e tyre.
por cfare eshte kjo dicka?
Per te zbuluar beje testin!

1. E pabesueshme...ke fituar nje cante firmato! Cilen do zgjidhje...?

A. Prada
B. Bogetta
C. Veneta

2. Shoqja jote e ngushte martohet pas nje mauji. Per festen e saj te beqarise cfare do parashikoje...?
A. Xhiro me limuzine dhe darke ne nje restorant prestigjoz per nje nate te paharrueshme.
B. Sauna, solar, feste ne diskoteke, gjithcka qe i pleqen asaj.
C. Pamje seksi, shaka striptize, do argetoheshit pa mase.

3. Seriali yt i preferuar?
A. Un posto al sole (Nje vend ne diell)
B. Shtepiake te deshperuara
C. Te humbur

4. Nisesh per ne pune, por fatekeqsisht makina nuk te ndizet.
A. Merr te dashurin ne telefon menjehere qe te vij te marri!
B Perfiton per te kaluar ne nje dyqan dhe pastaj vrapon per ne pune.
C. Merr nje taksi per te mos shkuar vone ne pune.

5. Takimi i pare me te. Ne restorant porosit...
A. Peshk, sallate
B. Rizoto dhe ne fund torte me cokollate
C. Pice dhe pastaj akullore

6. Ne sex je...
A. Spontane dhe shume krijuese
B. E embel dhe shume e kujdesshme
C. Sensuale dhe e lirshme

7. Nuk duron dot...
A. Qe ai te te genjejne
B. Qe te te talle ne sy te te tjerve
C. Qe te therrase ne emrin e nje ish-it te tij

8. Kur ishe e vogel gjate pushimit...

A. Luaje me meshkujt
B. Rrije vec me shoqen tende te ngushte
C. Beje shaka me shoqet e tua.

9. Ne plazh ke mar revisten tende te preferuar. Lexon menjehere...
A. Artikujt e modes
B. Artikujt mbi jeten ne cift
C. Ploteson fjalekryqin
Me shume pergjigje A: I ben meshkujt te ndihen te rendesishem
E shkathet, argetuese, dhe shume interesante, ke gjithmone dicka per te treguar. Di ti besh te tjeret te ndjehen rehat. Ke shume besim ne vetvete. Ne pamjen tende tregon fenimilitet. Di ta kenaqesh egon e meshkujve. Ne krahun tend meshkujt ndjehen te bukur inteligjene dhe me te zgjuar se te tjeret, sepse kane arritur te bejne per vete. Gjerat qe vlersojne me pak, eshte se ti je me emire se sa ata. Sekreti yt eshte se per ti bere per vete ti nganjehere hiqesh si vajze e pambrojtur per ti treguar partnerit se ti ke nevoje per te


Me shume pergjigje B: I perkedhelJe shume e kujdesshme me partnerin tend dhe nuk i thua kurre jo. Prandaj ai perfiton prej kesaj dhe te le ty te merresh me gjithcka. Por ty kjo situate te pelqen. Meshkujt disi erhiqen prej teje sepse ti ne menyre te pandergjegjshme je si nena e tyre, gjithmone egatshme, i degjon, u jep shume siguri, dhe i perkedhel. Ajo qe vlersojne me pak tek ti eshte se me sjelljen tende prej nene ndonjhere e tepron dhe nuk dukesh me aq seksi. Sekreti yt per ti bere per vete eshte se arrin gjithmon ti befasosh, duke u dhen gjerat qe kane nevoje.


Me shume pergjigje C: I stimulon
E gjalle dhe spontane, ke shume personalitet. Nuk je nga ato tipa qe bejne te veshtiren. Sigurisht qe perpiqesh te krijosh nje imazh te mire por nuk je perllogaritese. Je e qeshur dhe thua gjithmone ate qe mendon. Meshkujve u pelqen sepse ti nuk i merzit kurre. Me ty nuk egziston rreziku se mund te biesh ne rutine. Di te pershtatesh mire sepse je shume fleksibel.
Gjeja qe pelqejne me pak tek ti ehste se je teper aktive dhe ndonjehere partneri nuk arrin te ndjeki ritmet e tua. Sekreti eshte se je shume argetuese.

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
 
TEST- Cfare pelqejne meshkujt tek ti?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: