ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shoqja dhe Perdhunimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Shoqja dhe Perdhunimi   14th May 2009, 5:39 am

Ne moshen 16 vjecare u njoha me nje djale qe ishte 18 vjec. Me pelqeu shume dhe folem disa here . Ai ishte shoku I ngushte I shoqes time me te ngushte, dhe ajo me shtynte qe ta takoja edhe me shume. Kaluan disa muaj dhe djali emigroi ne Itali. Mendoja se s’do ta shihja me; mirepo ai erdhi pas nje viti. Ate vere qe ai erdhi une bera nje nga vizitat e mia te rregullta tek shtepia e shoqes sime. Kur mberrita te shtepia e saj ajo me tha te prisja per te ne dhomen e saj dhe ashtu bera. Po prisja per te dhe ne vend qe te vinte ajo kishte derguar djalin qe pelqeja te dhoma. Me tha te zhvishesha por nuk pranova sepse si c’do vajze shqiptare kisha moralin dhe reputacionin te mbaja. Po ai nuk vonoi shume dhe me perdhunoi . Po qaja dhe I lutesha po ai sdonte t’ia dinte . Pas nje ore ai iku dhe ashtu me lot ne sy dola nga dhoma me carcafin tere gjak dhe I thashe shoqes time se Zoti do t’ia kthente te keqen qe me kishte bere mua. Dhe ashtu ndodhi. Kaluan 3 vite dhe une po shkoja ne shkolle te larte ne ate kohe. Ishte shume e veshtire per mua te beja jete normale pas asaj ngjarjeje po I dhashe force vetes dhe me ndihmen e te dashurit tim tani ja dola. Nje dite degjova nga njerez te ndryshem se nje vajze ne shkoder kishte vrare veten. Pyeta se kush edhe u shokova kur degjova se ishte shoqja qe e kishte bere te mundur perdhunimin tim. Me thane se kishte ngele shtatzene dhe nga turpi kishte vrare veten. Thelle ne shpirt me erdhi keq per te edhe pse e meritonte. Per djalin qe me perdhunoi degjova se ishte futur droges e krimeve te ndryshme ne Itali.Sic e permenda me pare tani kam nje te dashur qe me do dhe me respekton. Me ka ndihmuar qe te kaloj dhe kete ngjarje kaq te tmerrshme qe me ndodhi mua. Keshtu qe te gjithe: Kini kujdes nga shoqeria sepse jo gjithkush eshte I sinqerte!


Anonime nga shkodra

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
 
Shoqja dhe Perdhunimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: