ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   3rd October 2008, 12:05 am

TE GJITHE KEMI FANTAZITE TONA PERSONALE,ATEHERE UNE DUA TJU PYES VENDIN E PREFERUAR PER TE BERE SEX... ups


DHE NATYRA E BUKUR ESHTE... lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   19th October 2008, 4:56 pm

jo "dhe natyra e bukur eshte" por ne natyre ska me bukur te jesh ne nje lendine plot me lule aty afer te jete dhe nje liqen i vogel qe mbasi te kesh ber seks te lahesh per mua eshte shume bukur ......... dhe kur bie bore eshte bukur akullore te jesh ne natyre normal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   20th October 2008, 3:11 am

NUK PO BIE BORE! ! !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   21st October 2008, 5:16 pm

MBI LAVATRRICE TE JET NDEZUR
PROVPJENI FANTAZI ME VETE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   22nd October 2008, 12:02 am

NE VENDE TE PAMUNDURA,ME PELQEN KUR BASHKOJN DY EMOCIONE BASHK...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 8:24 pm

ne buz te detit kur fillon e perendon dielli mmmmmmmmm
ose ne vask e rethuar ng qirijnt dhe trendafilaaa :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 8:57 pm

HAJDE PREFERENCA HAJDE qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 9:01 pm

shum romatike goca qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 9:11 pm

ueueueeueuu ste pelqen moooooooo dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 9:15 pm

kto qe do ti lol vetem tigri po ti plocovi si romatik qe eshte:p qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 9:41 pm

:pamm:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 11:42 pm

MeLyMoRo shkruajti:
dhe kur bie bore eshte bukur akullore te jesh ne natyre normal

do marri ndonje bronko pneumoni kjo goc qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   25th October 2008, 11:44 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe o ti do vra mi qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   26th October 2008, 2:43 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marisa
Lepurushja Forumit
Lepurushja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 27
Location : belgjik
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   28th October 2008, 7:05 pm

iii skan tulp ça llafesh thojn :?: qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   28th October 2008, 7:09 pm

marisa shkruajti:
iii skan tulp ça llafesh thojn :?: qesh me te madhe

pse ke tulp ti :?: te vi te ta heq una lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   28th October 2008, 7:42 pm

kjo siper si trans me duket mua qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   28th October 2008, 11:16 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
kjo siper si trans me duket mua qesh me te madhe te kam shum xhan

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe po kthehem ne tipin tim se u habit dreqia tha si ka munesi qe te jete lona kjo :?: :?:
kaq e urteeeeeeee qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 12:12 am

Diku ne mes te detit ne nje vark syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 12:51 am

nuk thua ne anije,se varka thyhet ne mes gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 3:15 am

ahhahhhahahaha ska gje amann vazhdojm ne uj syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 3:21 am

NUK PYET ME NJERZIA...


MUA ME PELQEN NE BALLKON NDERKOHE QE BIE DHE SHI I DENDUR...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 4:29 am

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   29th October 2008, 8:04 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   30th October 2008, 5:02 am

TE THEM TE DREJTEN NJE HISTORI E VERTET:

EDHE UNE E KAM QEF KREVATIN POR QE NGA MOMENTI QE NJE DITE MU DESH TE FUTESHA POSHT KREVATIT ME IKU QEFI DHE TANI E TUTJE KAM QEF TE SHIKOJ PAK NATYRE... :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
VENDI PREFERUAR PER TE BERE SEKS...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Erotika-
Kërce tek: