ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 U befsh 100 vjece Marinela missita...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: U befsh 100 vjece Marinela missita...   10th October 2009, 6:21 pm

Te uroj shendet fat dhe sukses ne cdo aspekt... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
angel eyes

avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 10/10/2009

MesazhTitulli: Re: U befsh 100 vjece Marinela missita...   10th October 2009, 6:40 pm

gjithashtu marinelita te uroj gjithe te mirat yllo...fat dhe lumturi kudo ne jeten tende te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: U befsh 100 vjece Marinela missita...   11th October 2009, 6:47 pm

flm ju dua shumeeeeeeee puc vallezim biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: U befsh 100 vjece Marinela missita...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
U befsh 100 vjece Marinela missita...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: