ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si do e kiishit perballu vdekjen e ati ose asaj qe e dashuroni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alba
VizitorMesazhTitulli: si do e kiishit perballu vdekjen e ati ose asaj qe e dashuroni   10th December 2009, 6:33 pm

opala si do e kishit perballu vdekjen e ati qe dashuroni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elsa
VizitorMesazhTitulli: Re: si do e kiishit perballu vdekjen e ati ose asaj qe e dashuroni   10th December 2009, 6:38 pm

lepirese un per veten time shum rende e kisha perballu ne fakt e kom perballu se un isha e dashurune dhe nuk na lan mu kon bashk edhe nje dit prej ditesh kur dola me te fshetan nje shum i aferm i familjes doli per ta vra te dyve keshtu qe ma vran te dashurin para syve te mi dhe ne mua nuk shteni mo pasi qe aj iku por tashti ai asht te vujt denimin por kurr e per jet nuk ja fali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si do e kiishit perballu vdekjen e ati ose asaj qe e dashuroni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: