ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ujku dhe delet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
123122
VizitorMesazhTitulli: ujku dhe delet   12th April 2010, 12:50 pm

gamori shkelm gamori na ishte ni bari qe erdhi ne nje fshat dhe kishte dele ai gjdo dit i leshojke delet ne pyll dhe i rujke ni dit ai bani sikur erdhi ujku dhe bertiti me te madhe ujku! ujku! u degjuan fshataret dhe shkuan me vrap kur shkuan e paten se kishte genjyer qashtu edhe ni her ja bani fshatarve i genjeu kur ni dit erdhi ujku me te vertet ai piskiti sa mundi por fshataret nuk i besonin atij ata menduan se kishte genjyer por tani bariut ja ngrëni ujku delet. FUND
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ujku dhe delet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: