ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 12:09 am

JU DUKET NORMALE NJE NJERI QE ZDI TE GATUAJ?
SA E RENDESISHME ESHTE PER JU GATIMI?
PREFERONI USHQIM TE GATSHEM...? akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 12:24 am

xhentili urime per temen . opa shum e bukur te kam shum xhan
Mua personalisht me pelqen shum gatimi .Punet e shpis i kam vdekje pun nejse. Per mua gatimi esht art shum i bukur .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 9:34 pm

sa mire e the deri ne nje vend pastaj punet e shpise jane te detyruara per gocat...nejse ti do pagush sherbetore... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 9:36 pm

qesh me te madhe qe i kam inat kjo sdo te thot qe nuk i baj .
i baj se duhen ba po jo se i kam qef pun brokenheard
kurse gatimin e kam qef .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 9:38 pm

he se fasulja nuk eshte ndonje gatim i veshtire ta kane mesuar ne ushtri :urra:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   3rd October 2008, 9:40 pm

xhentil3 shkruajti:
he se fasulja nuk eshte ndonje gatim i veshtire ta kane mesuar ne ushtri :urra:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe do nji pjat ti ? :gjuha:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   9th October 2008, 5:31 am

gatuaj ndonjerher per qejf,ndonje recete spelciale, sepse tani per tani se kam per obligim te perditshem akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   9th October 2008, 5:32 am

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qe i kam inat kjo sdo te thot qe nuk i baj .
i baj se duhen ba po jo se i kam qef pun brokenheard
kurse gatimin e kam qef .


per mua me mire bej punet e shpis se sa gatimin,,,, pun gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   11th October 2008, 7:01 pm

limona shkruajti:
dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qe i kam inat kjo sdo te thot qe nuk i baj .
i baj se duhen ba po jo se i kam qef pun brokenheard
kurse gatimin e kam qef .


per mua me mire bej punet e shpis se sa gatimin,,,, pun gjynaf
hec me be cik punet mua ti se te gatuj un ca te dush . ... qesh me te madhe gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
*CALYPSO*

avatar

Female Numri i postimeve : 7
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   11th October 2008, 10:28 pm

me pelqen sh te gatuaj...mbase e kam te trasheguar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   11th October 2008, 11:11 pm

un vetem vez gatuj

te ziera qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   11th October 2008, 11:20 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   12th October 2008, 2:14 am

NUK I PARAGJYKOJ NJEREZIT QE NUK DINE TE GATUAJN, PER VETEN E KAN GJITHSESI LOL
RENDESI KA QE DI TE GATUAJ VET, SIDOMOS EMBELSIRAT, MAROJ FARE
USHQIMIN E GATSHEM E HA NGA E KEQJA KUR SKAM KOHE, SE JAM CIK SI MERAKLIE
syckat

_________________Edituar për herë të fundit nga MISTERIOZJA në 26th October 2008, 2:51 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   23rd October 2008, 1:43 am

UNE PER VETE NUK DI TE BEJ GJELLE APO DICKA...THJESHT I BEJ ME HA MENDJE...ATO QE KAM BERE UNE:SALLAT,BERXOLL,VEZE TE RRAHUR ME DJATH SPECA ETJ,KAM QEF TE GATUAJ SEPSE SHUME HERE HA GJERA TE THATA PER ARSYE SE SKAM GJELLE TE MIRE NE SHTEPI... se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CFARE DO TE THOTE ARTI GATIMIT PER JU VAJZA DHE CUNA...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Arti i Gatimit-
Kërce tek: