ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndjenja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shoqjaa
VizitorMesazhTitulli: ndjenja   21st June 2010, 12:46 pm

e di un asnjeher deri me tani nuk kam qen e dashuruar. ka shum djem qe deshirojn te ken diqka me mua dhe mua asnjeher sme ka interesuar qoft nje shikim nga ta... por gjithqka ndryshoi kur ne jeten timee si padashje u fut nje njeri i cili sipas te tjerve nuk bente me mua ngase ai kishte deshir qe shum te dal te provoi gjera te reja te mos rri me nje( me mir te them) ndersa un isha nje vajz qe nuk kisha provuar asnjeher ket ndjenj si te jesh e dashururar... mendoja ai nuk ka gjetur dashurin e vertet dhe per ket arsye kerkon shum deri sa te bie ne te verteten... u bem shum shok te mir ai gjithnje kishte endrruar te me flas un nuk e njihja me par gjeja vetme qe dija per te eshte se ishte mendjemadh dhe jo i rehatshem...
Pse aii me mua nuk ishte i till mendoja me vetenn ai me mua ishte nje njeri tjeter nga qfar pershkruanin te tjeret sillej shum mir por ne thjesht ishim vetem shok sepse ai kishte nje te dashur kjo mua sme pengonte aspak un vetem kisha deshir qe gjerat ndermjet ne te shkonin mir nuk doja nga ky te jet me mua ne at menyr edhe pse e dija qe thell ne vete ai ka nje ndjenj te till por qe kurr nuk ma tha dhe nuk arriti te ndahej nga e dashura e tij... un isha e knaqur sepse me respektonte shum dhe nuk lejonte askend te flas keq per mua madje as te dashuren e tij qe shpesh ishte munduar ta ndaj me mua... por kot askush nuk arriti te na ndaj edhe pse mua shum fjal te kqija me than per te...
qdoher i besoja shum shum dhe me shum se qdo her aii me ndihmonte ne shum gjera te cilat kisha nevoj u ndajta nga shoqeria ime isha vetem me te ... mendoja sme duhej askush tjeter. pse ky me mua eshte ndryshe mendoja si nuk sillet me mua si me tjerat... gjithnje me tha se vetem me mua eshte keshtuu ngase un kurr skam ber veten qe ai te mendoj keq per mua..
un isha ajo qe gjithqka qka kishte ne jeten time i tregoja ndersa nga mosfjalet e ti un gjithnje kuptoja se qfar po i ndodhte atii..
kur nje dit mesova se pas shum problemesh e shum ndarjesh me heret ai ishte ndar nga e dashura e ti dhe tashme se lidhte asgje me te... nuk besova sishte kjo hera par qe ndaheshin ata te gjith ne shkoll thonin se ata nuk ndahen kurr po filluan te flisnin se eedhe ne mes nesh ka diqkaa...
un ndryshova shum mendoja ti besoj qe eshte ndar ende pa menduar mir pash qe ishin bashkuar.


vazhdon...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lija
VizitorMesazhTitulli: Re: ndjenja   21st June 2010, 1:04 pm

dua ta lus at vajzen qe te vazhdoj ket sepse duket te jet nje histori interesante shpresoj qe do ta sheh dhe te vazhdonn... te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ndjenja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: