ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DITARI MISTIK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: DITARI MISTIK   3rd October 2008, 11:15 pm

DITARI MISTIK :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   5th October 2008, 12:48 am

GJITHMONE ME KA NGAZELLYER AI MISTERI I TEJDUKSHEM SE DY SY PO AQ TE MISTERSHEM TE SHOHIN TY DHE VETEM TY, SE NJE ZEMER DRIDHET NGA ELEKTRICITETI I RREZEVE QE LESHOJNE SYTE E TU, E DIKUSH MENDON PER TY. SE NE FAKT, FATI GJITHMONE ME KA QENDRUAR LARG, NDERSA TERSI ME KA NDJEKUR KEMBA-KEMBES GJITHE JETEN. KETU KEMI SHUME FTOHTE DHE NE SHIHEMI AQ RRALLE NE KETE FTOHTESI PASIONESH. E CMUND TE NDJESH MES ASGJESE QE FLE MBI HIC, MES RRUDHJES SE DESHIRAVE TE KAFSHUARA? MOS DUHET TE NDJEHEM E LUMTUR SE KETU NUK TE PERVELON TE NXEHTET DHE TY TE KAM, TE SHOH NGANJEHERE DUKE THITHUR VESHTIMIN SI NJE RREZE E FTOHTE DIELLI. SE PRAPE SE PARE DUHET TI LUTEM ZOTIT PER VETE DHE PER TY NE CDO DITE TE RE QE LIND.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   5th October 2008, 12:51 am

SHKEPUTUR PREJ BOTES, PREJ KOEHHS NUK KAM NEVOJE PER ASKEND KUR PRANIA JOTE MI MBUSH ZGAVRATE MUNGESES. NJE LEVIZJE NGA JASHT KRIJON ZBRAZETI TE MJAFTUESHME PER TE NDIER NDRYSHIMIN E TE QENIT PA TY. NUK NDJEHEMI NESE PULSI MEKET... PREJ KOHESH VETUSHQEHEMI ME FRIKE DHE GJERA TE NDALUARA. SI MUDN TE KUROHET NDRYSHE RUTINA E MBYLLUR E LEVIZJES DITORE? KAQ E MUNDIMSHME TA LESH VETEN TE LIRE, KAQ E PAMUNDUR TE KUFIZOHESH...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   5th October 2008, 1:07 am

JAM ULUR PERBALLE DRITARES DHE JASHTE PO BIE SHI. KAM MENDUAR SHUME PER TY KETO DITE DHE MUND TE THEM QE ME MUNGON SHUME. SA SHUME MENDIME ME VIJNENE KOKE DHE SILLEN RROTULL, ESHTE KUJTIMI YT. SHPESH ME DUKET SE DO HYSH NE DERE ME BUZEQESHJEN TENDE SI TE MOS KISHE IKUR KURRE. POR KY ILUZION IKEN AQ SHPEJT ASHTU SIC DHE VJEN DHE KTHEHEM NE REALITET, NUK JE KETU DHE NUK DO JESH ME. FAJI DHE PENDIMI ME NDJEKIN. PERSE, PERSE NUK TE THASHE SA SHUME TE DOJA? SOT JE SHUME LARG MEJE, DESHIROJ SHUME TE MERRJA DOREN TENDE DHE TE ULESHA BASHKE ME TY, PA THENE ASNJE FJALE ME GOJE DHE TE THOSHA GJITHCKA ME ZEMER. NE FAKT ME JEP ANKTH KJO LARGESI, PO TE MUNDJA NE KETE MOMENT DO ISHA NE KRAHUN TEND, TE ET THOSHA QE JE SHUME I RENDESISHEM PER MUA DHE QE TE ADHUROJ. E DISE PSE NUK TA KAM THENE ASNJEHERE? PERGJIGJA EHSTE E THJESHTE, SEPSE MENDOJA SE FJALET ISHIN TEPER. PO VUAJ SHUME QE NGA IKJA JOTE, ME DHEMB NE SHPIRT QE NUK JAM AFER TEJE DHE PER ME SHUME SEPSE NUK TE THASHE KURRE ATE SE SA TE DOJA PRANDAJ DHE SOT PO E SHKRUAJ KETE LETER. KAM NEVOJE TE QAJ, TE SHFRYJ, SEPSE NEQOFTESE VAZHDOJ QE PARA TE TJEREVE TE DUKEM SIKUR JAM MIRE, SIKUR ASGJE NUK ME PREOKUPON, TRISHTIMI QE ME HAP NJE BOSHLLEK GJITHMONE E ME THELLE NE SHPIRTIN TIM DO ME SHKATERROJE. PERSE NUK KTHEHESH TANI? KAM NEVOJE PER TY PER TE VAZHDUAR TE JETOJ. DO ISHA SHUME E LUMTUR PO TE MUND TE SHIHJA PERDITE PASQYRIMIN TIM NE SYTE E TU, TE DEGJOJA ZERIN TEND QE SHQIPTONTE EMRI IM, TE THITHJA AJRIN QE THITH TI, BETEM ME KETO DO NDJEHESHA MIRE DHE TE SIGUROJ QE DO NDJEHESHA E LUMTUR.
NES E ELEXON KETE LETER, DO TA SHOHESH SE NE CDO FJALE E SHKRUAR ESHTE NJE LOT DHE NJE FRYMARRJE DASHURIE PER TY (MEGJITHESE E DI QE NUK KE PER TA LEXUAR KURRE)
SA MIRE DO ISHTE SIKUR TA KISHA SHKRUAR ME PARE KETE LETER, SEPSE NUK DO IKJE PA E DITUR QE TE DOJA SHUME
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:00 am

AI VESHTROI SYTE E SAJ QE KISHIN NJE TE QESHUR TE PALEVIZSHME. QAU. BALLE MBESHTETUR MBI PELLEMBE. E NGRITI KOKEN KUR NDJEU NJE PREKJE TE LEHTE SI NJE LEDHATIM. NJE GONXHE TRENDAFILI PO HAPTE FLETET E SAJ TE BARDHA. AI VESHTROI ATE. SYTE E SAJ ULEN QEPALLAT NE FORME POHIMI DHE QESHEN FORT. ATEHER DHE AI QESHI. ATA QESHEN PER DITE E NATE TE TERA. AI CDO MENGJES PIU VESEN E KRIPUR NE PETALET E TRENDAFILIT, PA E DITUR SE ATO ISHIN LOTET E TIJ. CDO NATE QAU NE HESHTJE DUKE IU FSHEHUR SYVE TE SAJ PERHERE TE QESHUR. QE ATEHER KUR AI FILLOI TE MENDONTE PER STATUJEN E TIJ TE GJUNJEZUAR PARA VESHTRIMIT TE SAJ. JA TREGOI KETE PA FJALE, NE HESHTJEN E NATES ME ENDRRA DHE PRITI MENGJESIN TE SHIKONTE SYTE E SAJ. NE AGUN E DITES ZGJATI BUZET TE PETALET, POR NUK I GJETI. KISHTE MBETUR VETEM NJE KERCELL ME GJETHE E GJEMBA SI NJE TRUP PA KOKE. VESHTROI ATE I TRONDITUR. SYTE IU NGULEN FORT SI KTHETRA. ISHTE NJE DHIMBJE E NGRIRE NE PAFUNDESI. ATEHERE AI MBLODHI FORCAT QE TE NGRIHEJ. NGA TRUPI I RANE ME RRAPULLIME COPA TE MERMERTA SI GURET NGA MALI I ZEMERUAR. DHIMBJA PUSHOI.
KUR HODHI HAPIN E PARE, SYTE QESHEN PERSERI ME PO ATE PALEVIZSHMERI SI NE FILLIM. AI ECI TUTJE DUKE NDJERE GJITHMONE E ME SHUME KENAQESINE E LEVIZJES...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:01 am

LAPSIN DHE LETREN E BARDHE E MORA, QE TE SHKRUAJA NJE POEZI PER TY, POR ASNJE MENDIM SME VINTE NE MENDJE, VESE NJE LOT ME ERDHI NE SY. RRESHKITI LEHTAS PERMBI FAQE DHE MBI FLETEN E BARDHE NDALOI. SI PER CUDI, LETRA SU LAG ATY I MBLEDHUR QENDROI DHE EMBEL NISI TE RRIDHTE SI NJE LUME DHE KRISTALI I TIJ SHKRUAJTI MBI LETER "PERJETE DO TE TE DUA"

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:02 am

I DASHUR! NEPER GISHTA ME NGECI DITA PA TY, SI NJE MARREZI. E PAKUPTIMTE LOTON ZEMRA, ME KOKEN KTHYER PAS LAJTHITJEVE TE TUA TE NDALUARA. KRAHET E MI TE BARDHE HAPUR I KAM, PRES TE MBAHEM CAPITJEVE TE PERGJUMTA. TERHEQJA NEN HIJEN TENDE ME CON NE PERLOTJE, PERBALLE TUNDIMIT SI PREJ GJERAVE QE SNA TAKOJNE. DUA TE NGOPEM ME BARDHESINE E MENGJESIT, CFARE NUK ESHTE EJONA, SMUND TE DESHIROJME! TRAZUESHEM LUNDROJ URJRAVE TE TUA, LERME TE VOZIS, SHPRESES DREJT BREGUT PA FUND. SHEKUJ ME SHI ME NDAJNE PREJ TEJE I DASHUR. NDOSHTA ME KOT PRES TE KTHEHET CFARE NUK ESHTE NISUR ENDE TEK UNE...

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:03 am

DRITA IME ENGADALTE, EDHE SA KOHE DUHET PER TE MBERRITUR NE SHPIRTIN E TIJ? GJITHNJE JAM REBELUAR PER TU PERSHTATUR ME NENSHTRIMIN. NUK E DI CFARE NA LIDH BASHKE, POR QE NDJENJAT DO TE NA NDAJNE E DI. DUHET TE CLIROHEM NGA KENAQESIA QE MARR NGA TI. NYJA E LIDHJES SONE ESHTE HOLLUAR, NE NUK E TERHEQIM PER TA KEPUTUR. TY GJITHNJE TE KA TREMBUR LUMTURIA IME. GJITHNJE ME KA TRISHTUAR FRIKA JOTE. STE MESOVA DOT TE ME DUASH I DAHSUR, POR AS ME MESOVE DOT TE TE URREJ. PER TE TE DASHUR TY VETEN KAM TRADHTUAR. NUK ME KE THIRRUR SE ME KE DASHUR, POR PER TE ME PUSHTUAR. NUK TE THERRAS PER TE TE KTHYER, POR PER TE TE HARRUAR.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:03 am

SI MUND TA SHPREH MALLIN QE KAM PER TY, POR UNE NDIEJ SHPIRTIN, NDIEJ LOTET QE ZBRESIN SI UJVARE NGA SYTE E MI, NJE UJVARE E NXEHTE , KU DASHURIA PER TY NGADALE PO ME TRET. TI JE LARG, UN JAM LARG, POR SIKUR DHE VJDEKJEN TA NDIEJ, DO TI KERKOJ TE PRESE, SEPSE DUA QE TE TE SHIKOJ DHE NJEHERE, TE SHIKOJ SYTE QE DASHUROVA, TE NDIEJ DHE NJEHERE ZEMREN TENDE, KU BRENDA MUREVE TE ZEMRES SIME EPRANOVA. TE PREK DHE NJEHERE FLOKET E TUA, AROMA ME KA NGELUR. NE SHPIRT E RUAJ, DO TE KTHEHEM DHE UROJJ QE HIJA E VDEKJES TE ME GJEJE NE KRAHET E TUA. MOS KERKO TA NDALOSH, POR MOS AHRRO FJALEN QE DO TE PESHPERIS:
DASHURO, JETO! ENDRREN E JETES ME LOT TA MBROSH, SEPSE ENDRRA JINE DO TE TRETET BASHKE ME MUA. MOS ME THUAJ "JO", SE E DUA SI KUJTIM, DUA TA KEM SI DITAR, TA LEXOJ, DERISA TE TRETET TRUPI IM.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:04 am

HESHT E TRISHTUAR, ME NJE BLLOK NE DORE. VESHTROJ NGA DRITARJA NGA DRITARJA DHE RRI E MENDOJ. HESHTJA E ARTE E GJITHA ME MBULON, MENDIMI VAZHDON E ME VERBON. ME SHENJA GISHTASH TE PADUKSHME, NE KRAHET E MI, NE PREHER TE KAM. TI JETOJ I PAQETE LARG, SIKURSE DHE UN E PAQETE LARG TEJE JAM. MENDIMI VAZHDON E ME SHOQERON, ME DUKET SIKUR TE KAM AFER E TE PERQAFOJ. ME DUKET SIKUR THIRRJEN TENDE DEGJOJ, ME DUKET SIKUR TRUPIN TEND SHIKOJ. SEC NDIEJ NJE AROME PER BUZEN TENDE. SHIKOJ PER QERPIKET E TU LULEZILE. SHIKOJ PER HAPESIREN E SYRIT TEND TE ZI. JE FYTYRA E IDHULLIT TIM TE VIRGJER, KU PER TY BEJ CDO ENDERR. JE LEVIZJA IME, FRYMARRJA IME, JE TATUAZHI IM NE ZEMER. KETE NDJENJE QE KAM PER TY E NDIEJ AQ FORT. JE GJAKU I VENAVE TE MIA, KURRE SDO TE HARROJ!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:04 am

BUZET E MIA U FTOHEN NGADALE NGJITUR PAS BUZEVE TE TIJ KUR POR FORMONIN PETAL PAS PETALI TRENDAFILIN E PUTHJES. AI NUK EKUPTOI DOT SE PETALJA E FUNDIT LINDI NGA FRYMA IME E FUNDIT DHE U NGJYROS ME VALEN E FUNDIT TE GJAKUT QE MBERRITI MBI BUZE. SA NUK U MARROS NGA DHIMBJA E ASAJ VDEKJE PA VEND E PA KOHE. NUK DITI NE CPJESE TE ZEMRES TA VENDOSTE VDEKJEN E KOTE, KUR AJO SA SPO DERDHEJ NGA DASHURIA. MBETI DITE TE TERA ME TRUPIN E PAJETE NE DUAR, GJERSA NJE LAJM I PERENDISHEM DHA SHPRESE. MUND TA RUANTE TRUPIN E DASHUR E TE PAPRISHUR NE JETE TE JETEVE NE NJE VASKE TE MBUSHUR ME LOTET E DASHURISE. VDEKJA ME KISHTE RREMBYER PARFUMIN TIM, ME KISHTE C'AROMATIZUAR, E UN TANI NGJAJA SI NJE KUKULL E FLAKUR PERGJITHMONE NGA ZEMRA DHE KUJTIMI I TIJ.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:04 am

NE FILLIM NDJEVA ZERIN E TIJ. PASTAJ I PREKA DUART. FYTYREN NUK JA PASHE. AS TRUPIN. KISHTE DICKA THELLESISHT NJEREZORE NE ATO DUAR. MU DUK SE NE PELLEMBEN TIME PULSONTE NJE ZEMER. NUK I SHIHJA ATO DUAR, VETEM SA I PREKJA. MOS ISHTE NATA AJO QE I VISHTE ME MISTER?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:05 am

JETA SI PLACKE PA VLERE, ME HODHI NE RRUGET PA FUND TE DESHPERIMIT, ATY KU MERR FUND CDO GJE. TANI SJAM ME AJO QE ISHA DIKUR, DITET E MIA SJANE ATO QE KISHA. LUMTURIA IME TANI KA MARRE FUND, PLUHURI I SHKRETE PO ME MUNDON SHUME. CDO NATE NE GJUME ENDRRA SHIKOJ DHE DITEN SBEJ TJETER VEC ENDRRA MENDOJ.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:05 am

THONE SE E VERTETA ESHTE NJE. MEGJITHASTE SECILI GJEN TE VERTETEN E TIJ, OSE ME MIR TE THEMI VARIANTIN E TIJ TE SE VERTETES. NJE DITE UN GJETA TE VERTETEN TIME QE QUHEJ: "LE TE THONE CTE DUAN" DHE RASHE NE PAQE ME VETEN. SEPSE NGRIHESHA NE MENGJES, LAJA, GATUAJA, RREGULLOJA..NISESHA PER NE SHKOLLE, MESOJA, PIKTUROJA, SHKRUAJA..KTHEHESHA NE SHTEPI E NJEJTA GJE:LAJA, RREGULLOJA, GATUAJA...E PASTAJ E RRASKAPITUR SHTRIHESHA NE SHTRAT, POR NUK ME ZINTE GJUMI SE MENDOJA: CDO TE KENE THENE TE TJERET PER ATO QE UNE BERA SOT?
DITEN QE THASHE"LE TE THONE CTE DUAN", DITEN QE THASHE:"NUK JAM ROB I SE KEQES QE ME KANE BERE", DITEN QE VENDOSA TE JETOJ JETEN TIME, JO JETEN E TE TJEREVE, UNE GJETA "PAQEN"

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:05 am

AJO CDO NATE LOT LINTE MBI CARCAFIN E BARDHE
AI GJITHMONE I THOSH: SA SY TE BUKUR QE PASKE KETE NATE
NJE DITE E VESHTROI SI KURRE ASNJEHERE E I THA: SOT QENKE PERENDI"
AJO NE PASQYRE SHIHEJ E ME VETE THOSH:
O DHIMBJE, KAQ SHUME ME SHKON TI"?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:05 am

SOT ZOTI ME GJETI NJE PUNE TE RE; TE PATROJ QIELLIN NGA RETE DHE TE SISTEMOJ YJET NEPER RAFTE. PAS NJE PUNE TE LODHSHME, PREJ DISA ORESH NE NJE CEP TE UNIVERSIT NJE YLL I MBULUAR NGA PLUHURI FILLOI TE SHNDRISTE. U AFROVA, E MORA NE DORE DHE PAPRITUR NGA DRITA VEZULLUESE U SHFAQE TI, ME PUTHE DHE SYTE E MI LOTUAN DHE NGA LOTI U FORMUA NJE ZEMER DHE MBI TE ISHTE SHKRUAR: "TE DUA"

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:05 am

TANI TI JE LARG. SI NJE SHPEND I PLAGOSUR VERTITET MES NESH MALLI. VEC ZOTI E DI NESE DO TE SHPETOJE KY SHPEND APO DO TE MBYTET N NDONJE DET TE HUMBUR.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:06 am

hena dhe yjet jane deshmitare, per dy te rinj qe tashme jane ndare. vajza vajtonte me lot ne sy, djali kishte harruar castet qe kalonin te dy. ne heshtje u ndane ata pergjithmone, nese doni ta dini, vajza me sjeton. shpirti i saj preferoi te prehej ne qetesi, sesa te jetonte ne kete jete pa syte e tij. ne varrin tim ti kurre mos eja dhe kur te vdes, kkurre per mua mos qaj, se do te ngrihem nga varri e do te te them:"ti ke faj". keto fjale vone, shume vone djali i kuptoi, pjesen tjeter te jetes ne dhome te erret i vetem i kaloi.
i penduar e i vrare prej dhimbjes djali vdiq duke kujtuar castet e bukura. por zoti cudiberes perseri ne parajse te dy i bashkoi

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   6th October 2008, 4:07 am

PERKUNDJEN E ATHET TE MENDIMIT E NDAJ ME DITEN, KOHA PERPLAS PA MESHIRE COPEZA TE THYERA VEGIMESH. PAS DITES NATE, PASTAJ PERSERI DITE. MUZGU PUTH SERISH TE NJEJTAT HAPESIRA, SHELGJET LOTUES PERKULEN MBI TE NJEJTIN PREHER. DHE MUA ME PERKEDHEL NJE ENDERR, E MBETET SERISH ENDERR.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DITARI MISTIK   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DITARI MISTIK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: