ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHPREHJE PER DASHURINE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:23 am

MOS DASHURO IDEALEN, POR BEJ IDEALE ATE QE DASHURON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:24 am

DASHURIA QE LIND NE CAST EHSTE ME E VESHTIRE PER TU HARRUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:24 am

MESO TE JETOSH DASHURINE, POR ME DHIMBJEN E SAJ MOS U TALL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:26 am

DASSHURIA PREJ SYVE LINDKA DHE ZBRET POSHTE NEPER BUZE DHE ME PAS THELLE NE ZEMER KRIDHET, KRIDHET E SDILKA ME KURRE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:27 am

NJE FJALE E BUKUR, E THENE PA SINQERITET PER MOMENTIN TE GEZON, POR ME PAS TE VRET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:30 am

DASHURIA TE NJE FEMER FILLON NGA SHPIRTI PER TE ARRITUR TE SHQISAT DHE NE SHUMICEN E RASTEVE, NUK I ARRIN DOT KETO TE FUNDIT. TE NJE MASHKULL DASHURIA FILLON NGA SHQISAT PER TE ARRITUR TE SHPIRTI DHE SHPESH NU IA ARRIN DOT QELLIMIT. KY ESHTE NDRYSHIMI MIDIS FEMRES DHE MASHKULLIT, NDRYSHIM QE I FTON NE VUAJTJE TE DY PALET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:39 am

DASHURIA NUK ESHTE SI NJE PEME E KULTIVUAR, POR ESHTE SI NJE LULE QE MBIN PAPRITUR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:40 am

DASHURIA ESHTE E VERTETE DHE E BUKUR KUR LIND NE ZEMER DHE JO NE KOKE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:40 am

DASHURIA EHSTE SEKRET, PER ATE QE DO VERTET
PO E MORI VESH PALLATI, DASHURIA AQ E PATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:41 am

TE DO AI DJALE QE TE THERRET NE EMER, DHE JO AI QE TE THOTE :"O SHPIRT, O ZEMER"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:42 am

TE FSHEHTEN E ZEMRES MOS JA TREGO ASKUJT, KUR SE MBAN DOT ZEMRA JOTE, SKA SI E MBAN ZEMER E TJETERKUJT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:43 am

TE DO AI DJALE QE TE SHEH NE SY, DHE JO AI QE TE THOTE: "UN VDES PER TY"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:43 am

VESHTIRESIA NUK QENDRON TE FJALA "TE DUA", POR TE PERSONI TE CILIT JA THUA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:44 am

TE DASHUROSH ESHTE VEPER, TA FSHEHESH ESHTE KRYEVEPER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   4th October 2008, 5:49 am

KUR DOREN TE FTOHTE E KE, NE DASHURI I NXEHTE JE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:16 am

DASHURIA E VERTETE ESHTE KUR ZEMRA DHE MENDJA THONE TE NJEJTEN GJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:17 am

DASHURI MUND TE JAPE VETEM AI QE DASHURON!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:19 am

DASHURIA ESHTE E VERBER,CMENDURIA E PERCJELL!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:20 am

DASHURIA ESHTE NJE ARME QE TE VRET PA KRISME!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:22 am

MOS NDALO DUKE KERKUAR ATE QE DON.....MUND TE PERFUNDOSH DUKE DASHUR ATE QE GJEN!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:27 am

PASURIA NUK TE JEP DASHURI,POR DASHURIA NA BEN TE PASUR!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:37 am

LARGESIA ESHTE PER DASHURINE ASHTU SI ESHTE ERA PER ZJARRIN.SHUAN ATE TE VOGLIN POR USHQEN ATE TE MADHIN!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:46 am

DASHURIA ESHTE TERE JETA E GRUAS,KURSE NJE EPISOD NE JETEN E MASHKULLIT.-Di Stali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:48 am

DASHURITE E MEDHA JANE TE RRALLA,SIC JANE TE RALLA VEPRAT E MEDHA.-Adleri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   7th October 2008, 6:50 am

TE LUTEM,ME DUAJ ME PAK,NE QOFTE SE DESHIRON TE ME DUASH GJATE.-Herriku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SHPREHJE PER DASHURINE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SHPREHJE PER DASHURINE
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: