ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SA E NDIQNI MODEN?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SA E NDIQNI MODEN?   3rd October 2008, 11:31 pm

SA E NDIQNI MODEN ? albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SA E NDIQNI MODEN?   7th October 2008, 3:19 am

MENDOJ SE MODA ESHTE VESHJA QE I PERSHTATET NJERIUT
NDONJEHERE E NDJEK MODEN DHE MARR ATO VESHJE APO AKSESORE QE ME SHKOJNE APO TE CILAT I PREFEROJ

KOHET E FUNDIT E KAM LENE PAS DORE MODEN, PASI SKAM KOHE

:inat: aaaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SA E NDIQNI MODEN?   23rd October 2008, 7:19 am

varet,,,,jo cdo gje qe eshte ne mode mund te jet e bukur dhe mund tet pershtatet,,,,une jam per nje kombinim te asaj qe eshte ne mode me ate qe te pershtatet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: SA E NDIQNI MODEN?   21st January 2009, 1:00 am

Vizitor shkruajti:
e ndjek jasht zakonisht shum.......
po qe nuk e kam kapur asnjehre
sa shpejt iken dhe kjo moda mor burri dheut
ishalla e kap .ta uroj me gjith shpirt pfffffff .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SA E NDIQNI MODEN?   22nd January 2009, 6:48 am

moda ndjek mua... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SA E NDIQNI MODEN?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SA E NDIQNI MODEN?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: