ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   3rd October 2008, 11:35 pm

CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   4th October 2008, 1:15 am

Syte

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   4th October 2008, 2:07 am

SYTE DHE TRUPI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   4th October 2008, 2:12 am

MISTERIOZJA shkruajti:
SYTE DHE TRUPI
1 gje mi ....dhe trupi thot po nirmale pse un ca do shof vetem syt kshu kot ne ajer eeeeeee? opa gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   5th October 2008, 9:12 am

syte besoj,,,pastaj syte levizin shpejt e vazhdon tek trupi akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   5th October 2008, 7:07 pm

:?: EHHHH CA NUK SHIKOJ,E HA ME SY... lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   5th October 2008, 7:29 pm

LLUPS I MADH KY SIPER qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   5th October 2008, 10:00 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   5th October 2008, 10:27 pm

akullore qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   6th October 2008, 2:34 pm

un shof ca ka vesh :gjuha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   6th October 2008, 2:35 pm

Syte i shof une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   6th October 2008, 2:38 pm

po te ket syze dielli personi si ja shef syt ti? dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   6th October 2008, 2:41 pm

Kur jepet dora hiqen syzet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   6th October 2008, 2:41 pm

jo mo se su jepet dora te gjithve

ca i shef po si njef akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   7th October 2008, 7:26 pm

komplet e shof,nga posht deri lart nga lart prap posht dhe pastaj po me pelqeu them mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PicirikA

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Location : ITalY
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   7th October 2008, 9:45 pm

dhembet.............po si pati te bardhe ja fus vrapit une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.urauba.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   8th October 2008, 9:37 am

ahahaha ecjen ka ca qe ecin si gungsa :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PicirikA

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Location : ITalY
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   8th October 2008, 9:17 pm

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.urauba.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   9th October 2008, 7:46 am

xhentil3 shkruajti:
komplet e shof,nga posht deri lart nga lart prap posht dhe pastaj po me pelqeu them mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm lepirese

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
EH QEFLIU dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   21st October 2008, 5:51 pm

po mu dha mundesi dua aq shum ta exploroj ate tip ca vesesh ka te mira apo te keqija karakterin veshja sjellja zgjuarsija e gjera te tjera qe si permenda....po smu dha mundesi sjam kuroz fare hahahaha them sesht i pjekur si dhelpra rrushin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   26th October 2008, 11:43 pm

tek nje mashkull me shikim te pare syte me shkojne tek buzet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   26th October 2008, 11:46 pm

buzet dhe syt fiksimi im akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   29th October 2008, 3:28 am

SHIKOJ PJESET EKSITUSE... 🐒
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   29th October 2008, 3:49 am

Syt lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   30th October 2008, 5:00 am

TY ANE MBANE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CFAR SHIKONI ME SHIKIM TE PARE TE NJE PERSON...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pyetje & Sondazhe-
Kërce tek: