ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 USHQIMI I PREFERUAR

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: USHQIMI I PREFERUAR   3rd October 2008, 11:38 pm

CILI ESHTE USHQIMI I PREFERUAR PER JU?

MUA ME PELQEJNE FRUTAT E DETIT lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   3rd October 2008, 11:48 pm

dhe mua frutat e detit...pse me kopjove? :dajaku:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   4th October 2008, 1:18 am

eee perendi kan fillu te zien per fruta deti opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   4th October 2008, 1:20 am

Mua me pelqejn recetat Shqiptare .
Pilaf,Tav me Speca te Mbushur,Musaka me Patate,
Tav me Patellxhane,Tav Kosi..... etj....

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   5th October 2008, 10:03 am

une hyj ne ate grupen e femijve te kqinj,zgjedh shum ne te ngren opa ,,,,jam pak si interesante,nuk i ha gjithmon te njejtat gjera,i kam si me pune sezonesh,,,psh:e ha dicka per nje koh pastaj me mberzitet dhe gjat kohe nuk e ve ne goje me,,,pas nje kohe filloj prap e ha,,,,kshu me ndodh me shum me frutat e detit dhe disa ushqime tjera,,,,preferoj pastat,por vetem disa lloje,,, lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   5th October 2008, 10:33 pm

NE PERGJITHSI NUK BEJ NAZE NE USHQIM
PREFEROJ SHUME GATIMET EUROPIANE
GATIMIN KOREAN, DHE INDJAN E URREJ :sherr:
PER FRUTA DETI TE THAJ FARE lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   7th October 2008, 4:22 pm

Cme kujtohe ushqimin indian .
te djelen qe kaloj ,isha ne pun dhe te gjitha shoqet e mia duhet te sillnin nje ushqim nga shpia dhe do hanim bashk .
vetem un isha shqiptare . me kerkun byrek se kishin degjuar qe i benim te mir .
amerikanet kishin sjell sallatat etj ...
kemi nje indiane ne pun ...
kishte sjell pilaf .kur ka hap kapakun e tasit esh me ra te fikt .
vinte nje ere qe se shpjegoj dot .ma prishi urine .... nuk hengra fare drek .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   8th October 2008, 12:33 am

dreqja shkruajti:
Cme kujtohe ushqimin indian .
te djelen qe kaloj ,isha ne pun dhe te gjitha shoqet e mia duhet te sillnin nje ushqim nga shpia dhe do hanim bashk .
vetem un isha shqiptare . me kerkun byrek se kishin degjuar qe i benim te mir .
amerikanet kishin sjell sallatat etj ...
kemi nje indiane ne pun ...
kishte sjell pilaf .kur ka hap kapakun e tasit esh me ra te fikt .
vinte nje ere qe se shpjegoj dot .ma prishi urine .... nuk hengra fare drek .


U GJET DHE DIETA PER FEMRAT E SHENDETSHME...MER NJE INDIANE MBAJE 24 ORE NON STOP... lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   11th October 2008, 9:17 am

xhentil3 shkruajti:
dhe mua frutat e detit...pse me kopjove? :dajaku:

iiii ca kopjaci, un e tahsh e para, mos kopjo opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   11th October 2008, 9:18 am

dreqja shkruajti:
Mua me pelqejn recetat Shqiptare .
Pilaf,Tav me Speca te Mbushur,Musaka me Patate,
Tav me Patellxhane,Tav Kosi..... etj....

akullore akullore lepirese albania kasata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   11th October 2008, 9:20 am

dreqja shkruajti:
Cme kujtohe ushqimin indian .
te djelen qe kaloj ,isha ne pun dhe te gjitha shoqet e mia duhet te sillnin nje ushqim nga shpia dhe do hanim bashk .
vetem un isha shqiptare . me kerkun byrek se kishin degjuar qe i benim te mir .
amerikanet kishin sjell sallatat etj ...
kemi nje indiane ne pun ...
kishte sjell pilaf .kur ka hap kapakun e tasit esh me ra te fikt .
vinte nje ere qe se shpjegoj dot .ma prishi urine .... nuk hengra fare drek .

opo ec e ndiej eren ne pallat, puuuu nuk rrihet fare, me ja fut vrapit
po ti paske shpetu mi goc, po ec e provo ushqim korean, mu ka pervelu goja, un kujtova se ishin te nxehta ushqimet, kur shof un ato ishin me spec djeges, pervelues fare :sherr: qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   11th October 2008, 6:57 pm

xhentil3 shkruajti:
dreqja shkruajti:
Cme kujtohe ushqimin indian .
te djelen qe kaloj ,isha ne pun dhe te gjitha shoqet e mia duhet te sillnin nje ushqim nga shpia dhe do hanim bashk .
vetem un isha shqiptare . me kerkun byrek se kishin degjuar qe i benim te mir .
amerikanet kishin sjell sallatat etj ...
kemi nje indiane ne pun ...
kishte sjell pilaf .kur ka hap kapakun e tasit esh me ra te fikt .
vinte nje ere qe se shpjegoj dot .ma prishi urine .... nuk hengra fare drek .


U GJET DHE DIETA PER FEMRAT E SHENDETSHME...MER NJE INDIANE MBAJE 24 ORE NON STOP... lepirese
te fus nje shpullun ty fasule dreqi opa opa opa opa opa opa opa te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   11th October 2008, 6:59 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
Cme kujtohe ushqimin indian .
te djelen qe kaloj ,isha ne pun dhe te gjitha shoqet e mia duhet te sillnin nje ushqim nga shpia dhe do hanim bashk .
vetem un isha shqiptare . me kerkun byrek se kishin degjuar qe i benim te mir .
amerikanet kishin sjell sallatat etj ...
kemi nje indiane ne pun ...
kishte sjell pilaf .kur ka hap kapakun e tasit esh me ra te fikt .
vinte nje ere qe se shpjegoj dot .ma prishi urine .... nuk hengra fare drek .

opo ec e ndiej eren ne pallat, puuuu nuk rrihet fare, me ja fut vrapit
po ti paske shpetu mi goc, po ec e provo ushqim korean, mu ka pervelu goja, un kujtova se ishin te nxehta ushqimet, kur shof un ato ishin me spec djeges, pervelues fare :sherr: qesh me te madhe
lol skam provu ndonjeher ushqim korean .ne pergjithsi ushqimi dhe njerzit aziatik kan nje ere karakteristike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   19th October 2008, 5:17 am

YF YF ERA ZYLYF qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   7th November 2008, 11:35 pm

SFIDOJ KEDO QE NUK ESHTE JAPONEZ TE FUSI NJE LUGE WASABI NE GOJE PA PIRE UJE

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   8th November 2008, 12:32 am

dashka me e perveluar fare ky siper qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   8th November 2008, 5:18 am

Tave me pestil me ka marre malli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   8th November 2008, 7:53 pm

PARDJE KISHA TAV ME PESTIL

UNE GJITHMONE I GATUAJ TAVAT E ELBASANIT, PER KETO TE HUAJT SME MERR MALLI KURRE

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:26 am

Pse nuk the ti goce te vishim per drek?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:28 am

e ka ngren te gjith vet ajo qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:29 am

Llupse madhe eeeeeeeeee dreqe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:31 am

shhhhh se erdhi na griuuu taaaa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:50 am

QENKA BA ZBORI KTU, PUPUPU MUA ME SHANI JU? :shpull:
TANI QE ME SHAJTET SJU JAP ASICIK, KAQ TA BENI DHEMBIN perqesh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 1:52 am

un sdu mi ..kushoja donte icik se e ka marr malli .
perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   9th November 2008, 2:01 am

PO MIR MI, DHE UN DO BEJ MAKARONA DHE PICE MEQE E KE QEF TI, TE GJITH DO I THERRAS VETEM TY JO perqesh qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: USHQIMI I PREFERUAR   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
USHQIMI I PREFERUAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Arti i Gatimit-
Kërce tek: