ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SA E RENDESISHME ESHTE INFORMATIKA PER JU DHE PSE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SA E RENDESISHME ESHTE INFORMATIKA PER JU DHE PSE   4th October 2008, 6:22 am

SA E RENDESISHME ESHTE INFORMATIKA NE JETEN TUAJ DHE PSE?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
egzonNumri i postimeve : 2
Registration date : 05/09/2010

MesazhTitulli: Re: SA E RENDESISHME ESHTE INFORMATIKA PER JU DHE PSE   5th September 2010, 12:49 pm

ajo esht e rendesishme per mua shum sepse njerzit shkojn ka 50 vjet qe i kan me mesu informatike e na duhet me mesu informatiken sa jemi te rii... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SA E RENDESISHME ESHTE INFORMATIKA PER JU DHE PSE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Shkenca :: Interneti & Informatika &Dawnloads-
Kërce tek: