ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje!!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:32 am

pershendetje te gjithve nga limona,,,,,mire se ju gjeta,,,,shpresoj tja kaloj mire ne mesin tuaj :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:41 am

limona shkruajti:
pershendetje te gjithve nga limona,,,,,mire se ju gjeta,,,,shpresoj tja kaloj mire ne mesin tuaj :)
Limona mirse erdhe .Kalofsh bukur ktu gjynaf te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:43 am

flm shume,,,dhe mire se ju gjeta,,, kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:44 am

MIRESE ERDHE LIMONA kiss albania
KLM KETU PRANE NESH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:44 am

se mos merr shembullin ton dhe fillon zihesh moj ...meqe ra fjala na opa qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:45 am

FILLOI KJO qesh me te madhe qesh me te madhe

TJU PUC TE DYJAVE kiss kiss albania kalamaja opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:46 am

MISTERIOZJA shkruajti:
FILLOI KJO qesh me te madhe qesh me te madhe

TJU PUC TE DYJAVE kiss kiss albania kalamaja opala
ja pershembull kjo ka qen partizane dhe kur te gjun kjo zere se tka gjujt SHOTE GALICA gjynaf :urra: :urra: :urra: :urra: aaaaa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:48 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
FILLOI KJO qesh me te madhe qesh me te madhe

TJU PUC TE DYJAVE kiss kiss albania kalamaja opala
ja pershembull kjo ka qen partizane dhe kur te gjun kjo zere se tka gjujt SHOTE GALICA gjynaf :urra: :urra: :urra: :urra: aaaaa

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
E KAM PAS SHOQE USHTRIE MI akullore
SI BEN KJO, SIKUR SI NGJAN ASAJ IC dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:50 am

opa e me mir pse nevrikosesh ti gjynaf lol se ja bam temen chitchat limones ...o limoneeeee ku je moj ? opa e trembem ne lol gjuj anejj gjuj ktej
te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:51 am

hahaha,,,ktu jam,,po ju tek prezantimi im e lat te ziheni???,,,, kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:53 am

po ju pershendes dhe une me nga nje opa se kshu e filluam,,,,por eshte shoqerore,,,, respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:55 am

limona shkruajti:
hahaha,,,ktu jam,,po ju tek prezantimi im e lat te ziheni???,,,, kalamaja
jo un mi kjo misterjozja kalamaja
pastaj ti pse gjun me ? naa opa opa opa mirse erdhe gjynaf te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 6:56 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ups ups ups ups
PRSH LIMONA opala :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:04 am

ti dreqe vertet partizane me duket pase qen,,,me kpute fare,,,,,ufffff,,,,, opa po ta jap dhe une 1 me forcat e fundit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:07 am

limona shkruajti:
ti dreqe vertet partizane me duket pase qen,,,me kpute fare,,,,,ufffff,,,,, opa po ta jap dhe une 1 me forcat e fundit
ca do te thot kjo qe je me misterjozen ???????? :sherr: epo kte se prisja nga ty aaaaa naaaaa opa qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:11 am

dreqja shkruajti:
limona shkruajti:
ti dreqe vertet partizane me duket pase qen,,,me kpute fare,,,,,ufffff,,,,, opa po ta jap dhe une 1 me forcat e fundit
ca do te thot kjo qe je me misterjozen ???????? :sherr: epo kte se prisja nga ty aaaaa naaaaa opa qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe,,,epo ne ditet e sodit nga se presesh vjen,,,, qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:13 am

duhet ndejt larg nga ti qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:17 am

qesh me te madhe qesh me te madhe jo jo ri me afer te kam shum xhan te kam shum xhan nuk jam aq e rezikshme kiss kiss ,,,,do iki tani se me :gjum: ,,,vajti vone ktu,,,,neser jam ne pune,,,,,takohemi neser,,,,, kiss kiss te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
UNKNOWN

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:17 am

Mire se erdhe limona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:19 am

flm,,mire se te gjeta,,, respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:19 am

naten,,,po iki une,,,klm ju qe jeni ktu,,,, kiss kiss te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:21 am

limona shkruajti:
naten,,,po iki une,,,klm ju qe jeni ktu,,,, kiss kiss te kam shum xhan te kam shum xhan
klm limoneeeeeee gjynaf gjum te embel te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:22 am

NATEN LIMONA :bye:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
UNKNOWN

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 7:23 am

Naten limona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   4th October 2008, 10:21 am

MIRE SE ERDHE LIMONA...UROJ ARGETIM TE MBARE NE KASATA FORUM.. kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje!!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: