Kasata Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?

Shko poshtë 
+3
MISTERIOZJA
UNKNOWN
dreqja
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime13th October 2008, 6:23 pm

PO filloj un e para

UNKNOWN - I pershtatet shum emri unknown ,ka shum te fshehta dajak,
cun serjoz (per momentin) se po ta njohesh mir ka humor te bukur te kam shum xhan.
Kto kohet e fundit ka fillu tme shaj me ca emra qe me acarojn opa ,po ca te bejm
kaq sakrifica do i bejm per shoqerin kiss .Kam shum respekt ,miku im me i mir kiss A se harrova ,
kam qef ti therras M....i :urra: kiss .


Misterjozja - Goc serjoze ,me mua jo gallat ter diten qesh me te madhe , vdes per luleshtryve lepirese,
Jam e sigurt qe po te jetonim afer do ishim shoqe te ngushta . te kam shum xhan te kam shum xhan


Marisa - Lepurushja ,e kam cik inat se me therret CIT aaaaa po e kam shum xhan se dhe un i them SHUSHK opala .Goc 1-she. te kam shum xhan te kam shum xhan

Xhentili - Fasule mooooooooo ca ti them tjeter xhentilit un perqesh .cun shum i mir ,ka shum mall per shqiperin ,kohet e fundit se kemi pa ne forum,lajmet e fundit tjregojne se ka rremby Marisen ...
se di perqesh te kam shum xhan


LLastica -Duke fillu qe nga emri ,dihet qe esht llastice perqesh ,Fenomenale.
Humor fantastik .E ngacmon shum cunin prej tirone kjo ,ngacamane madhe opa te kam shum xhan te kam shum xhan


Tigri - Cun me shum humor , ka nje pun te fantastike (DJ) ,Vdes per te ble buk ke
dyqoni posht pallatit perqesh te kam shum xhan te kam shum xhan


Cun_Tirone - Cun i mir, edhe ky ngacaman i math , kur fillon zihet me llasticen ,
hapni rrugen se do hani ndonje kepuc kokes opa . te kam shum xhan te kam shum xhan


Limona - Kam shum pak koh qe e njof ,mendoj qe esht goc shum e mir ,serjoze te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:12 am

Po te gjith dun dajak . opa opa opa opa opa opa opa opa opa
e ndopa doren per sonte ...naten e mir qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
UNKNOWN


Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:14 am

Ke fillu te dyshosh dreqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:17 am

UNKNOWN shkruajti:
Ke fillu te dyshosh dreqe
per cfar te dyshoj ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
UNKNOWN


Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:18 am

cun serjoz (per momentin)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:21 am

UNKNOWN shkruajti:
cun serjoz (per momentin)
pfffffff opa kam dashur te them
cun serjoz per momentin ,nuk flet shum ,por po te flasesh me gjat
e njef tamam kush esht (edhe nga ana e humorit )
a me kapishi tani ? 🐒 qaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
UNKNOWN


Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:24 am

OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:25 am

respekt ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 7:53 am

DREQJA- DREQI VET LOL kiss kiss GOCE FANTASTIKE, BEN SHUM PER SHOQERINE DHE SHUME E SHOQERUESHME, KA I DIFEKT SE EHSTE ME INTERIN

UNKNOWN-KA GOXHA SURPRIZA , E KAM PATRIOT, CUN 1-SH

MISSY - GOC SUPER

MARISA-PATRIOTJA IME, KA BE SHUM MUNGESA KOHETE FUNDIT

XHENTILI-DUKET ZUN I MIR POR SHUM I KEQ EHSTE :LOL

LLASTICA-SHUME SHAKAXHIJE, CIK LLASTICE POR I KA LEZET

TIGRI- MILANIST PURO, SHUME I SHOQERUESHEM EDHE PSE KAM PAK KOHE QE E KAM NJOHUR

CUN_TIRONS- DUKET NJERI I MUHABETIT

LIMONA-GOC SERIOZE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 8:03 am

MISTERIOZJA shkruajti:
DREQJA- DREQI VET LOL kiss kiss GOCE FANTASTIKE, BEN SHUM PER SHOQERINE DHE SHUME E SHOQERUESHME, KA I DIFEKT SE EHSTE ME INTERIN

respekt te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 8:07 am

kiss
NATENN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime14th October 2008, 8:08 am

naten te kam shum xhan klm neser
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime19th October 2008, 4:32 am

KJO SIPER YLL BOTE kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vlonjatja

Vlonjatja


Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime26th October 2008, 6:19 pm

misterioze moooooo ske ci thuaaaa gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime26th October 2008, 6:31 pm

:?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe


Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime26th October 2008, 8:21 pm

Cun_Tirone - Cun i mir, edhe ky ngacaman i math , kur fillon zihet me llasticen ,ajo mi me bie ne qaf muve se me shef te vogel
qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vlonjatja

Vlonjatja


Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime26th October 2008, 8:35 pm

rapatush eshte kyyyyyyyyyyy dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime26th October 2008, 10:49 pm

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime27th October 2008, 6:45 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
Cun_Tirone - Cun i mir, edhe ky ngacaman i math , kur fillon zihet me llasticen ,ajo mi me bie ne qaf muve se me shef te vogel
qesh me te madhe qesh me te madhe
te besoj qesh me te madhe gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

Vlonjatja


Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime27th October 2008, 10:12 pm

dreq nga vet emri dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime27th October 2008, 10:19 pm

opa kush a dreq mi ? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime28th October 2008, 7:13 am

kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime28th October 2008, 6:40 pm

miklja ime me e mir ...e si yll kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

Vlonjatja


Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime28th October 2008, 7:28 pm

dreqja shkruajti:
opa kush a dreq mi ? qesh me te madhe

ti miiiiiiiiiiiiiiii qesh me te madhe qesh me te madhe triko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime28th October 2008, 7:28 pm

kalamaja te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Empty
MesazhTitulli: Re: Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?   Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Duke u nisur nga nick-name, si mund ti pershkruani forumistat ne karakter/paraqtije?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» <<<Pershkruani veten tuaj vetem me nje fjale >>>
» A mund të ndryshohet një burrë?
» Mund te planifikoj seksin e femijes?
» A MUND TE DASHUROSH DY PERSONA NKOHESISHT?
» MIQESIA MUND TE KTHEHET NE DASHURI, POR JO E KUNDERTA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: