ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te besh nje vajze qe te buzeqesh

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   11th October 2008, 7:27 am

*Thuaj asaj je shume e bukur...
*Shtrengo doren e saj shpesh sikur edhe per nje sekond..
*Puthe ate ne balle...
* Vendos zerin e saj si zile te coje nga gjumi...
*Thuaj asaj qe e dashuron ne cdo kohe....
*Kur ajo eshte e nevrikosur perqafoje fort dhe thuaj sesa shume do te thote ajo per ty...
*Thirre ate vogelushe ose jeta ime..
*Kendoj asaj, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..
*Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...
*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si e fejuara jote....
* Luaj me floket e saj....
*Ulu ne park dhe vetem fol me te..
*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta....
*Lere ate qe ta zere gjumi ne kraharorin tend..
* Gdhend emrat tuaj ne trungun e nje peme...
*Dhuroj asaj lule vetem sepse....
*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton ate kur jeni vetem..
*Shikoje ate ne sy dhe buzeqesh
*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare...
*Puth ate ne shi..
*Ne qofte se e dashuron tregoje asaj dhe mos e ler qe te ikin...
*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin...
etj etj etj.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   17th October 2008, 10:44 pm

e bukur kjo

ke harruarr dhe dicka dreqe, kilikosjen qesh me te madhe kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   4th November 2008, 2:38 pm

ti thuaj me mire si te besh te fejuaren te qeshi se te puthesh nje shoqe ne ball ta fut thote ore uraten po me jep ti muve qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   4th November 2008, 3:51 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ti thuaj me mire si te besh te fejuaren te qeshi se te puthesh nje shoqe ne ball ta fut thote ore uraten po me jep ti muve qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe po ti sguxon ta bash 1 gje te till se te rref gruja gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe respekt te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   5th November 2008, 1:28 am

gruja ska shanc se ha haj buzen pastaj qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   5th November 2008, 7:07 pm

SA I EGER KY MER JAHU qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 5:15 pm

tani e more vesh ti qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 5:19 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
gruja ska shanc se ha haj buzen pastaj qesh me te madhe qesh me te madhe
imagjinoj buzet e vignes qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 5:24 pm

PYET CUN TIRONE PER ATE

PS: MA SHPIFEEEEEEE opa opa opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 7:41 pm

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
gruja ska shanc se ha haj buzen pastaj qesh me te madhe qesh me te madhe
imagjinoj buzet e vignes qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 8:38 pm

mo qesh ti mi se muhabet serioz ai qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th November 2008, 9:17 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
PYET CUN TIRONE PER ATE

PS: MA SHPIFEEEEEEE opa opa opa
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe lol mu shpif per vete . qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   14th November 2008, 6:42 pm

po pra ne le me diete ate dite ska mo buke

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   14th November 2008, 7:56 pm

gjasme kshu ti eeeeeeeee ? gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   15th November 2008, 2:04 am

JO UN MI TI SE UNE JAM NE RREGULL qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   15th November 2008, 8:01 am

ore hajde mendohuni iher, ne po vrasim mendjen si me be gocen me qesh
kam une nje ide, merr i pupul me vete edhe te veshi gili gili :urra:

_________________Edituar për herë të fundit nga MISTERIOZJA në 16th November 2008, 1:03 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   15th November 2008, 5:49 pm

pyetje ca eshte PUPULA DHE EVSHI se kapa qesh me te madhe qesh me te madhe

e thjesht e merr dhe e lidh pas krevatit dhe i fut nje te kilikosur qeeeee ti dali kokrra e lotit sa kokrra e molles ne sy nga te qeshurat qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   16th November 2008, 1:04 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
pyetje ca eshte PUPULA DHE EVSHI se kapa qesh me te madhe qesh me te madhe

e thjesht e merr dhe e lidh pas krevatit dhe i fut nje te kilikosur qeeeee ti dali kokrra e lotit sa kokrra e molles ne sy nga te qeshurat qesh me te madhe

tani nate eshte, gabime bejme qesh me te madhe
sa per sqarim evshi nuk eshte epshi por veshi qesh me te madhe
kurse pupul, e ka kuptimin brenda, shife, studjoje, se do te ngel ne klas lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   16th November 2008, 1:31 am

me vjen keq ti ke shkruajtur pupul evshi ngjan si fjala pule jevgji pa dale rracist ketu eeee qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   16th November 2008, 9:42 am

uaaaa un rraciste? edhe te duash te ejsh rraciste sbehesh dot ktu, se jane shumuar jevgjit si fara misri, e sidomos tani qe erdhi obama eshte rric cmimi negroidit qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   18th November 2008, 10:21 pm

dmth i bie qe te martohesh me ALULUMAMA TI hajt te trashegohesh miiii qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   19th November 2008, 3:45 am

qesh me te madhe cik me te gjate se gjete emrin? shif njeher nga tregu qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   26th November 2008, 4:52 am

pse mi emer spanjoll ka ai dos santos milguere de lupita ariguero penelope paloma zorro shkurt i therrasin ZORR :P qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   27th November 2008, 1:57 am

me sa di une nje vajze buzeqesh me pranine e personit qe ajo ndjehet mire dhe me respektin qe tregon ai mbi ate vajze...nqs do ajo femer do buzeqeshi nqs zdo le ti mbaj turinjt varur se nuk do kthehemi ne cirk per nje buzeqeshje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   27th November 2008, 3:20 am

po ti gjej ate qe te pershtatet dhe qe prania jote e ben te buzeqeshe albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te besh nje vajze qe te buzeqesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: