ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   13th November 2008, 8:39 pm

normale kush e ka shpikur kopjen SHQIPERIAAAAAA qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   5th February 2009, 9:11 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MJAFT MER JENI DAKORT ME MENDIMET E MIJA SE JU HUDHA NE GJYGJ MENDIMET E MIJA JANE ME TE DREJTAT E AUTORIT MOS KOPJONI JU NXIRRNI MENDIME PERSONALE HE DEPSEZA qesh me te madhe qesh me te madhe
hahhahahaha no coment
i keni then te gjitha ju ska ngel gje per mua vertet citoj postimin tedn e them per te gjithe budallik po mbreti ku duket ca shenjash ka..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   5th February 2009, 9:35 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   24th February 2009, 2:03 am

MIRJAN shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
MJAFT MER JENI DAKORT ME MENDIMET E MIJA SE JU HUDHA NE GJYGJ MENDIMET E MIJA JANE ME TE DREJTAT E AUTORIT MOS KOPJONI JU NXIRRNI MENDIME PERSONALE HE DEPSEZA qesh me te madhe qesh me te madhe
hahhahahaha no coment
i keni then te gjitha ju ska ngel gje per mua vertet citoj postimin tedn e them per te gjithe budallik po mbreti ku duket ca shenjash ka..

ore zoti mirjan akuzohesh per vjedhje te mendimeve personale dhe denohesh me 7 shpulla nga dreqja dhe 1 grusht nga misteriozja si dhe nje shkelm ( spo ja them emrin se ma rrenqethi mishin) nga vlonjatja qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   24th February 2009, 3:34 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

kot qe e paskemi vene emrin kasata ne, me mire ta veme forumi shtangistave opala qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   5th March 2009, 9:09 pm

se kapa chyn shtanga mund ta quash masakra qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   21st August 2009, 9:51 am

eMENDOJ SE DASHURI PERMES INTERNETIT NUK KA
VERTET KAM DEGJUAR SHUME HISTORI, POR JANE SHUME RASTE TE RRALLA
DASHURIA PERMES INTERNETIT QUHET ABUZIM, DICKA TRILLUESE DHE ZHGENJIM
SOT NUK BESON DOT NJE EPRSON QE EKE AFER, E JO ME ME NJE PERSON QE NUK E NJEH ASPAK
INTERNETI FSHEH SHUME GJERA


bashkangjitem ne mendimin tend .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   24th August 2009, 7:22 am

ELENA shkruajti:
eMENDOJ SE DASHURI PERMES INTERNETIT NUK KA
VERTET KAM DEGJUAR SHUME HISTORI, POR JANE SHUME RASTE TE RRALLA
DASHURIA PERMES INTERNETIT QUHET ABUZIM, DICKA TRILLUESE DHE ZHGENJIM
SOT NUK BESON DOT NJE EPRSON QE EKE AFER, E JO ME ME NJE PERSON QE NUK E NJEH ASPAK
INTERNETI FSHEH SHUME GJERA


bashkangjitem ne mendimin tend .
plotesisht dakort me ty albania

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A i besoni dashurise nepermjet Internetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: