ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa eshte e rendesishme firma per ju?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   23rd October 2008, 7:24 am

JENI MANJAK MARKASH APO THJESHT ZGJIDHNI C`JU DUKET E BUKUR PA VEN RE MARKEN?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   24th October 2008, 5:15 pm

vetem xhinset kam qef firm un per te tjerat spys ca tgjej :urra:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   24th October 2008, 9:08 pm

varet ne fakt, nese me pelqen dicka nuk para e shoh nga firma, marka etj
e rendesishme ehste te jem rehate, te me duket bukur ne trup

parfumet dhe gjerat kozmetike i kam fiksim ti marre marke
edhe underwear sigurisht lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   29th October 2008, 9:42 am

me terheq firma,por sbesoj se jam manjake se se mba dhe xhepi gjynaf po ka ca gjera qe e kam fiksim ti kem firme,p.sh.xhinset,kepucet,cantat,syzet,kozmetik....


Edituar për herë të fundit nga limona në 6th November 2008, 9:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   29th October 2008, 11:05 am

UPS,DUHEN DHE RROBA FIRME TE FUTEMI NE FORUM...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   30th October 2008, 6:21 pm

PO NORMAL MO, SE DIJE TI?
HAJDE VISHU SHIK SE DO IKIM NE FEST kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   18th November 2008, 10:26 pm

ne shqiperi te pakten dr e tr ka plas keq fare dolce e gabbana ku te shkosh xhinsa bluze budalliqe vetem dolce e gabbana ke puuu na ka ardh maje te hundes

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   19th November 2008, 3:49 am

ktu shyqyr qe nuk harrojne me mare canten njerezit, se kshu sic jane ngrit nga gjumi vijne ne shkolle qesh me te madhe qesh me te madhe , sidomos cifutet iher puuuuu gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   14th January 2009, 4:30 am

he mi ti hitleriane pse i shan:p

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   22nd January 2009, 7:08 am

skam lek per rroba firme,llolloo...me pelqen te jep rrob e mire dhe mos te derfermohet pas larjes...nuk jam manjak" o firm o ska...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa eshte e rendesishme firma per ju?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa eshte e rendesishme firma per ju?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: