Kasata Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
Stica


Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli Empty
MesazhTitulli: Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli   Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli Icon_minitime29th November 2008, 4:04 am

Ja dy vajza shumë të njohura të cilat nëse iu themi se i kemi fotografuar vetëm një javë më parë, mbase nuk do ta besoni. Ina e “Big Brother” dhe Rozana Radi janë fotografuar të premten e kaluar tek “Magic 4”, një nga pubet më të mira të Tiranës. Dy vajzat janë gjendur rastësisht në të njëjtin lokal, pasi kishin ardhur aty me shoqëritë e tyre. Dihet tashmë që Rozana është vajza e tezes së Polit e ky i funidt ish i dashuri i Inës.



Mesa duket kjo ngjarje nuk i pengon aspak vajzat që të takohen me njëra tjetrën si dy mikesha. E nëse komentojmë pak pamjen e tyre, Ina tashmë nuk është bionde. Ajo ka prerë flokët me baluke dhe i ka errësuar. Ndërkohë Rozana duket se nuk ka gjetur rehat me flokët kafe të cilat në fakt i shkonin shumë dhe është bërë përsëri bionde. Edhe një gjë tjetër. Nuk e dimë pse nuk i pëlqen gjoksi i saj Rozanës, pasi në këtë dekolte duket shumë shumë bukur. Padyshin që atë natë ajo ka tërhequr shumë vemendjen e klientëve edhe për shkak të dekoltesë së saj.




Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli Inroz

Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli 1227321689-Rozana-Radi-Ina-Big-Brother
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli Empty
MesazhTitulli: Re: Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli   Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli Icon_minitime30th November 2008, 9:50 pm

hot hot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rozana Radi - Mike me Inën edhe pas ndarjes së saj nga Poli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe ashtu edhe keshtu
» Këtë Vit të Ri jam edhe unë!
» JETA NIS EDHE TRIDHJETË VJEÇ
» ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve
» Lotët? Ndodh që edhe na bëjnë mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: