ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHENDETJE TE GJITHEVE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   22nd March 2009, 2:50 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   26th March 2009, 10:02 pm

pse qesh ti me vuajtjen e tjetrit eeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   29th March 2009, 9:51 pm

PO TI E KE FAJIN dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   30th March 2009, 11:56 pm

pse e kam une fajin vjen adela i bie qylit ne shtepine time perdor pc dhe e forta se vdes te shikoj fotot e miqve apo gjerat e mija dhe behet nje lemsh qe dhe gjilpera ne kasht eshte me e thjesht per tu gjetur qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   31st March 2009, 8:34 pm

ja nxorri bojen adeles ky
ta tregon ajo sa te vije ktu qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   1st April 2009, 4:54 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
pse e kam une fajin vjen adela i bie qylit ne shtepine time perdor pc dhe e forta se vdes te shikoj fotot e miqve apo gjerat e mija dhe behet nje lemsh qe dhe gjilpera ne kasht eshte me e thjesht per tu gjetur qesh me te madhe
spiun ...fashist...ballist opa qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   1st April 2009, 8:07 pm

syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   26th April 2009, 12:02 pm

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
pse e kam une fajin vjen adela i bie qylit ne shtepine time perdor pc dhe e forta se vdes te shikoj fotot e miqve apo gjerat e mija dhe behet nje lemsh qe dhe gjilpera ne kasht eshte me e thjesht per tu gjetur qesh me te madhe
spiun ...fashist...ballist opa qesh me te madhe qesh me te madhe

kamuniste balliste interiste kalamaja kalamaja kalamaja

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
king of knightNumri i postimeve : 4
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   30th July 2009, 12:43 pm

ckemi jam king of knight uroj qe tia kalojm sa me mire una
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   23rd September 2009, 12:27 am

he me kalamoja si keni qene? ca skeni bo ju? ju pershendes te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   3rd October 2009, 8:52 am

prsh gjithve opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   3rd October 2009, 9:17 am

Pse vall sa here qe vi nuk ju gjej.. dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   3rd October 2009, 7:34 pm

pse qan ti elena ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE TE GJITHEVE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PERSHENDETJE TE GJITHEVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: