ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Doni ti shikoni Vipat Mat?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   11th October 2008, 10:45 pm

Hajde Çili hajde
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   11th October 2008, 10:50 pm

Stica shkruajti:
me romeon te pishinat :hehe

si gabele duket ktu kjo pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   11th October 2008, 10:50 pm

Yp Çili ypppppppppppppppp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   11th October 2008, 10:52 pm

opala

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   11th October 2008, 11:00 pm

Plak plak Lindita Theodhori pooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   12th October 2008, 1:55 am

dreqja shkruajti:
Stica shkruajti:
me romeon te pishinat :hehe

si gabele duket ktu kjo pun

HAHAHAH AI FIRMA XHIKU MI? KU JA KE GJET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   12th October 2008, 7:11 am

Kjo dhe rrobat e banjes ke tregu gabelve ne elbasan i ka ble ...me gjys cmimi ishte 20 % off

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   13th October 2008, 4:40 am

qesh me te madhe gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   28th October 2008, 8:10 pm
TANI SHOQE
Dikur, kur kujtimet me pasarela Miss-esh i kishin ende të freskëta dhe Zajmina e kishte gjoksin të paktën pesë numra më të vogël, të dyja vajzat ishin mikesha të ngushta. Por thuhet se një ish-i dashur i Çeljetës bëri gafën dhe u lidh me Zajminën, dhe të dyja ç’nuk thanë për njëra-tjetrën. Jo po kështu e jo po ashtu, jo ajo ka bërë plastikë këtë, jo ajo këtë tjetrën… Kështu, për një kohë të gjatë, nuk folën fare me gojë, derisa ,,, Vërtet janë bashkuar për një koncert, e dy vajzat kanë kaluar me njëra-tjetrën gjithë kohën në tavolinë. Mesa duket, i kanë lënë pas krahëve inatet e vjetra

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   28th October 2008, 8:13 pm

pamje nga dasma sekrete e jonida maliqit

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   28th October 2008, 8:40 pm

nga jeta private e hygerta sako-s


ne foto me vajzen

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   28th October 2008, 9:04 pm
mihrie braha me burrin

si ngjan pa tualet se di se di

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   31st October 2008, 4:06 am

IIIIIIIIIII SI PLAKE U DUKA aaaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   31st October 2008, 4:07 am

Stica shkruajti:TANI SHOQE
Dikur, kur kujtimet me pasarela Miss-esh i kishin ende të freskëta dhe Zajmina e kishte gjoksin të paktën pesë numra më të vogël, të dyja vajzat ishin mikesha të ngushta. Por thuhet se një ish-i dashur i Çeljetës bëri gafën dhe u lidh me Zajminën, dhe të dyja ç’nuk thanë për njëra-tjetrën. Jo po kështu e jo po ashtu, jo ajo ka bërë plastikë këtë, jo ajo këtë tjetrën… Kështu, për një kohë të gjatë, nuk folën fare me gojë, derisa ,,, Vërtet janë bashkuar për një koncert, e dy vajzat kanë kaluar me njëra-tjetrën gjithë kohën në tavolinë. Mesa duket, i kanë lënë pas krahëve inatet e vjetra

PUU CA SBEHET PER SHOW qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   8th January 2009, 4:06 pm

tani do shofim zajminen biznesmene rrobash akullore akullore akullore gjynaf


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   8th January 2009, 4:07 pm

albani me miriamin


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   14th January 2009, 4:34 am

si ka dale albani te foto e pare si goce me ballkon derras qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   30th January 2009, 6:36 am

syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   30th January 2009, 3:31 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
si ka dale albani te foto e pare si goce me ballkon derras qesh me te madhe qesh me te madhe
cunat kte skan ballkon fare ...se ta thash qe ktu ska ballkon qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   5th March 2009, 10:04 pm

dreqe ma perkthe pak kete punen e ballkonit se kapa hahahahah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   7th March 2009, 7:29 am

hahahahaha ska ballkone kte tigro .. jan shpit vetem me dritare qesh me te madhe nuk e shpjegoj me se mezi e mora vesh per vete .. mu desh ta lexoja 2 her hahahahahha qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   12th March 2009, 11:01 pm

lum si ty 12 here dhe akoma se kuptova ca thoshte

ps: dreqe bari nuk pihet vetem te ben dem :p opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   13th March 2009, 6:40 am

tigro mos me ngaterro me tjeter person opa pis kalamo opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Doni ti shikoni Vipat Mat?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Doni ti shikoni Vipat Mat?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: