ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DASHURIA E PARE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: DASHURIA E PARE   3rd October 2008, 11:36 pm

CFARE MENDONI PER DASHURINE E PARE?
A JENI DAKORD ME SHPREHJEN SE "DASHURIA E PARE NUK HARROHET KURRE"?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   3rd October 2008, 11:45 pm

NE SIPERFAQE TE SHPIRTIT MUND TE ZENE VEND EDHE DASHURI TE TJERA, POR ATJE POSHTE, KU KA HEDHUR RRENJET DHE JETON DASHURIA E PARE, ATO NUK MUND TE ZBRESIN DOT KURRE, PRANDAJ ME KOT MUNDOHEN.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   4th October 2008, 1:13 am

MISTERIOZJA shkruajti:
NE SIPERFAQE TE SHPIRTIT MUND TE ZENE VEND EDHE DASHURI TE TJERA, POR ATJE POSHTE, KU KA HEDHUR RRENJET DHE JETON DASHURIA E PARE, ATO NUK MUND TE ZBRESIN DOT KURRE, PRANDAJ ME KOT MUNDOHEN.
jam e nje mendimi me ty luleshtryve lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   4th October 2008, 4:50 am

SI GONXHE TRENDAFILI
ESHTE DASHURIA E PARE
KEPUTMA KUR TE VDES
DHE VEMA MBI VARR.
DERDH DY PIKA LOTI
QE LULJA TE LULEZOJE
KESHTU DHE NE VARR
MUND TE TE DASHUROJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   5th October 2008, 9:05 am

dashuria e pare s`harroet kurr,,,,,po mendoj se eshte e veret nje thenie e jakov xoxes "dashuria e pare eshte si bora e pare,rralle here mbetet" ,,,mendoj se jane te pakta ato dashuri te para qe mbijetojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   17th October 2008, 10:50 pm

shume e drejte kjo shprehje limona :cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA E PARE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DASHURIA E PARE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: