ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Larg syrit,larg zemres...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   16th November 2008, 1:32 am

mos qesh skishte faj bratti ate nate farmacit ishin ne grev qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   16th November 2008, 9:40 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
po ti pishen i ke mbajt? qesh me te madhe bredit dmth qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   18th November 2008, 10:22 pm

ncuq mi une ja mbaja vetes se isha poshte krevatit te angelinen dhe ishte erresire aty qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   19th November 2008, 3:43 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
hajde sa enderr e bukur kjo qesh me te madhe perqesh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   27th November 2008, 5:13 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
bretti shkret ishte mire nje ti futur nje gili vili ajo dhe bamm doli cuni dhe e hengri KO..N E MOLLES BRADDIIIII thojne shkodranet keshtu qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
me lot qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
nuk esht mir ky cun ...o tigro mir je ? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe o sa kam qesh lol ...
looooooooool
nga i gjen kto gjana re dreq te kam shum xhan qesh me te madhe lol ...
flm qe me bane te qesh me lot tigro ...tu shtoft jeta dhe e pac me jet nusen gjynaf qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   30th November 2008, 9:47 pm

qesh me te madhe ketu te shtohet jeta vertet qesh me te madhe te kam shum xhan respekt

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   21st December 2008, 5:28 pm

prap muhabetin te nusja kjo te ka shkuar mendja per llokume eeeeeee dhe gjete ku me kerku ti mo ku i gjej une ja rri gjithe naten pa gjume dhe i shpik :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   23rd December 2008, 6:49 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   12th January 2009, 6:21 pm

du luleshtrydheeeeeeeeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th January 2009, 3:41 am

naci naci skaaaaaa, i hengri stica lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th January 2009, 10:36 pm

sa llupse ajo stica mer sle gjo pa honger:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 12:30 am

ajo rrezik te han dhe ty .. qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 12:58 am

dreqja shkruajti:
ajo rrezik te han dhe ty .. qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

ca kom heq i nate un qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 1:07 am

prandaj te ka ngel fttyra aty te avatari si beb i habitur nga jeta qesh me te madhe
he mo se do msohesh ene ti qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 1:12 am

eeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuu sa rruge kom per te bo un qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 1:14 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th January 2009, 2:15 am

llogarite ti llastica me lug e pirun e rrethon me patate cunin i fut nje kokerr molle ne goje dhe nje darke te mire me vere te kuqe hahahaah

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   16th January 2009, 6:05 pm

taaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   5th March 2009, 9:11 pm

pse trembesh miiiiiiiiii se ate do haj jo tyrryryryry

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th March 2009, 7:50 am

kujdes se mos te vij ndonje pirun kokes ty ate bej hahaha qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   16th March 2009, 8:27 pm

mu pirun ty pjate me gjithe garuzhde
qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   22nd March 2009, 3:17 am

aaaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   19th September 2009, 1:56 pm

waaaaaaaaaaaaaaaaa ca ke mister qe ulurete pupupupupu duhet rahur kjo goca gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Larg syrit,larg zemres...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: