ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   24th October 2008, 11:02 pm

Pothuajse te gjith me njfni prandaj
se shof te arsyshme te prezantohem nga e para gjynaf gjynaf
shpresoj tja kalojme "mire" :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   24th October 2008, 11:03 pm

mir se erdhe uroj tja kalush bukur ketu akullore opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   24th October 2008, 11:04 pm

:cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

ELENA

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   24th October 2008, 11:05 pm

WELCOME Vlonjatja opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   24th October 2008, 11:08 pm

pershendetje Elen dhe mirese te gjej opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
Stica

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 12:00 am

hajd prsh dhe mirserdhe :shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 12:21 am

pershendetje cne me kete nick ti gango qesh me te madhe kiss

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 2:30 am

mistrece mirse erdhe ....kalofsh sa me mir ktu ... arsyet pse te hoqa me nickun BABYGANGSTA do ti them me u2u .
mirse erdhe albania

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 2:33 am

o kush me ervi muveeee, ec te te raf icik :shpull:
ne ktu dashurine e shprehim me dhune te kam shum xhan

mirese erdhe mike syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
limona

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 5:39 am

mire se edhe,uroj tja kalosh bukur ktu kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:30 am

mirese u gjeeta dhe un gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:34 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
pershendetje cne me kete nick ti gango qesh me te madhe kiss

po me vun ferren me ben ban ipi qesh me te madhe
mir qe u mbush mendja te ma hiqnin dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 3:46 pm

mire se erdhe vlonjate... kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 3:52 pm

xhentil3 shkruajti:
mire se erdhe vlonjate... kiss


Mirese te rigjeta rival gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:24 pm

Vlonjatja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
pershendetje cne me kete nick ti gango qesh me te madhe kiss

po me vun ferren me ben ban ipi qesh me te madhe
mir qe u mbush mendja te ma hiqnin dajak

he mi mire se ishin prova teknike se e dime ne qe ty ste ngel hatri prandaj e beme me ty qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:41 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
pershendetje cne me kete nick ti gango qesh me te madhe kiss

po me vun ferren me ben ban ipi qesh me te madhe
mir qe u mbush mendja te ma hiqnin dajak

he mi mire se ishin prova teknike se e dime ne qe ty ste ngel hatri prandaj e beme me ty qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss respekt

Vertet e thua tyyyyyyyyyyy kete gje oreeeeee
pse ca jam un kukull te beni provaaaaa :sherr: :sherr: :sherr:
se kuptova kete fjal un dajak dajak :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:45 pm

qesh me te madhe shaka ri dreq mo mu nxef se therrita dreqen dhe ups qesh me te madhe respekt kiss

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:47 pm

pershendetje zemer mire se erdhe mora vesh qe kishe pas ca probleme me forumin ca te bene ty keto mizerjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:49 pm

MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje zemer mire se erdhe mora vesh qe kishe pas ca probleme me forumin ca te bene ty keto mizerjet

Me bene ban mo lus qaj mirese te gjej te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:53 pm

e di une tigri e ka ber kete pune
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:56 pm

ehe cte them un lere vate ajo pune nashiiii
tigrit i vajtem ne dr e sna dha nej kafe :shpull:
sa harpagon qe eshte pappaappapapappapa gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 6:59 pm

Vlonjatja shkruajti:
ehe cte them un lere vate ajo pune nashiiii
tigrit i vajtem ne dr e sna dha nej kafe :shpull:
sa harpagon qe eshte pappaappapapappapa gjynaf

sa ofendon kjo uaaa ca shpulle po ku e dija une qe kishe ardh ti se mos lajmeron ti :( :cocoment: qaj

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:00 pm

MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje zemer mire se erdhe mora vesh qe kishe pas ca probleme me forumin ca te bene ty keto mizerjet

mos ofendo se ti e ke fajin qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:01 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
ehe cte them un lere vate ajo pune nashiiii
tigrit i vajtem ne dr e sna dha nej kafe :shpull:
sa harpagon qe eshte pappaappapapappapa gjynaf

sa ofendon kjo uaaa ca shpulle po ku e dija une qe kishe ardh ti se mos lajmeron ti :( :cocoment: qaj


pse mo sa here don me te mar necel un ty reeeeeee dajak
pastaja ti e di qe vuaj ca nga leket qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:04 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje zemer mire se erdhe mora vesh qe kishe pas ca probleme me forumin ca te bene ty keto mizerjetmos ofendo se ti e ke fajin qesh me te madhe


po une cfaj kam une popull i thjesht jam skam gje ne dore pastaj mos me ngaterro me veten ti mua se ju milanistet i beni keto gjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: